Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Jeżeli masz stalowy to raczej powinieneś móc zmienić wariant w komponentach w LV za 5k Jeżeli masz skórzany dach no to w panelu pod shiftem powinieneś móc go zdjąć.
  5. Godzina przegrana i co ? Jest FE NO ME NAL NA, póki co widać że przyłożyli się o wiele bardziej do tej części niż do poprzednika ;)

  6. Chryste jaka ta gra jest cudna XD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Husiekk.beltek
    3. Snoop
    4. KOV
    5. kryszynov

      kryszynov

      Też będę kupował Star wars battelfront II mam I i czas na II

    6. DaszeK

      DaszeK

      Póki co nie kupiłem, gram w otwarte beta testy

  7. Jeszcze sprytna godzina i odłączam się na 3 dni od świata rzeczywistego

    1. KOV
    2. DaszeK

      DaszeK

      NO KURDE MORDECZKO WIADOMO

    3. DaszeK
    4. DaszeK

      DaszeK

      Lecz nadal bawi mnie fakt, iż na originie nie sa wypisane do dziś wymagania sprzętowe :)

  8. Dam ci za to blade z lampami licznikiem hydra dachem lpg i innymi bajerami, 190k i sentinela
  9. Jak Ty na tym grasz w gta 5 XDD?No na klawiaturze a co ? Z tego co wiem mój pentium należy do tych lepszych etc. Jest lepszy od i3 ale lekko słabszy od i5, karty graficzne z tego co widzę mamy bardzo podobne ( patrze w necie ) a ramu mamy tyle samo więc w czym problem ? Gram na tym kompie w the crew w nfs 2015 oraz w stars battlefront ( na średnich, na wysokich daje rsde zależy od map ) co jak co ale gta v ma już pare lat i kupno kompa pod gta v nie jest problemem 260X a 250 to duża różnica moja porównywana jest do gtx 750ti a twoja do gt 730 . http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/asus-radeon-r7-250-vs-radeon-r7-260x MHM
  10. Ahh te kaczki php statusy piszą potem ich nie ma o co kaman ????????

  11. Jak Ty na tym grasz w gta 5 XDD?No na klawiaturze a co ? Z tego co wiem mój pentium należy do tych lepszych etc. Jest lepszy od i3 ale lekko słabszy od i5, karty graficzne z tego co widzę mamy bardzo podobne ( patrze w necie ) a ramu mamy tyle samo więc w czym problem ? Gram na tym kompie w the crew w nfs 2015 oraz w stars battlefront ( na średnich, na wysokich daje rsde zależy od map ) co jak co ale gta v ma już pare lat i kupno kompa pod gta v nie jest problemem
  12. Pentium CPU 4400 3.3 Ghz Radeon R7 250 2gb 8 gb ramu Fajne takie siusiaczki mrygaczki Reszta to tam nwm
  13. 7 dni bluzgania i dopiero sprytny limitless mnie mutuje :))))))))))

    1. Baker

      Baker

      pachnie mi to aromatem sprytsu

    2. DaszeK

      DaszeK

      ✔ Zostałeś/aś wyciszony/a przez Limitless, powód: Całkowity brak kultury ( 7 DAY )

    3. DaszeK
  14. Najpierw mercedes zmienił sam biegi i wpadł do rowu, teraz jakieś diamenty !? Strach się bać co będzie następstwem tej piosenki

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      Nie, katastrofa lotnicza będzie następstwem bo sobie zachce samolot kupić i zasłabnie ; - D

       

    3. Hasha

      Hasha

      następian piosenka to diamentowe osiedle a potem DRIFT XDDDD

    4. AdiK..

      AdiK..

      Następnego nie będzie bo teraz znowu rozwali się jakimś samochodzikiem i nie przeżyje

    5. Lukasz1393

      Lukasz1393

      Samolot pędzi sam zmienia biegi

    6. DaszeK

      DaszeK

      Samolot pędzi sam zmienia poziom klap

  15. To sie nazywa dobra piosenka a nie jakieś gó**o z tandetną przenośnią przez którą podniecają się trzynastolatki i nie tylko

    1. DiabeleQ

      DiabeleQ

      OOO KURDE USZY MI PĘKŁY XD

       

  16. O nie nie podoba mi się to auto, napisze skarge bo mam raka mózgu łyłyły

  17. E achilles bo arthur w samdach jet to stąd ma hasła

  18. World of warships, gta online no i mta ( lecz nie tyle co kiedyś )
  19. Ty no nie wiem

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Krul.wd

      Krul.wd

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    3. ENOMEK.
    4. DaszeK

      DaszeK

      Możecie mnie nie atakerować ? :)

    5. Kuba'
    6. DaszeK

      DaszeK

      A to gałgany wredne dalej się śmieją

  20. Człowieku idź się bawić ze swoim swieżakiem ;- D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin