Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. DaszeK

    Pokaż swoje auto!

    Masz screena z furką ale nie z mta
  3. siekaj cebule kucharz Nie wiem gdzie mieszkasz to jak mam cie siekać bejbe. W Łomży duszku A ja radom haha mam stocznie a ty nie
  4. siekaj cebule kucharz Nie wiem gdzie mieszkasz to jak mam cie siekać bejbe.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Zgaduje że głosy będą mieszane a ty i tak będziesz miał je w du**e i zrobisz to co będziesz uważał za słuszne.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. DaszeK

    Powrót lol

    Zabij się człowieku albo zacznij czytać ze zrozumieniem ułomie
  10. DaszeK

    Powrót lol

    Zależy jaki
  11. DaszeK

    Powrót lol

    No jak wiele osób zauważyło można mnie zauważyć zwłaszcza na giełdzie, i mogę stwierdzić z tego miejsca iż będę sporadycznie tutaj pogrywał raz częściej raz rzadziej, kto wie, elko.
  12. Tak z ciekawości, gdzie nauczyłeś się obsługiwać ten program ? Już od jakiegoś czasu chciałbym się nim pobawić, etc. może zrobiłbyś krótki poradnik na forum jak posługiwać się tym programem ?
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Dam banshee ( nie pamietam co dokladnie ma ) i cos demontuje z niego
  15. Zmienisz teksture/obiekt którego użyłeś jako ściany i będzie perfekto
  16. 10 razy lepiej płatne ? Wjeżdżam tam z całą organizacją i robimy co chcemy, pomysł bezsensu
  17. Szanowałem cie, do czasu gdy życzyłeś sto lat tej pornograficznej stronie
  18. DaszeK

    [S] Cheetah

    Moglbym dac moje banshee powinno stać na giełdzie ( wiem ze napisales ze only kasa, lecz mejbi bejbi zmienisz zdanie )
  19. DaszeK

    TATUŚ WRÓCIŁ

    Fajnie sie taplałeś w wodzie słyszałem
  20. DaszeK

    Stare czasy

    Pachołeczki i te sprawy ju noł łot aj min Interesujący napis i wgl " ku**a banan " nawet nie wiedziałem że mam takie esesełke Stary panel który w 50 % nie działał No nie są aż takie stare ( te jeszcze starsze kiedyś przez przypadek usunąłem ) ale zawsze coś edit1. te esesełke mają +/- półtora roku
  21. DaszeK

    Stare czasy

    Szanuje mocno i sie zgadzam, również bym wszystko oddał by cofnąć się do tamtych czasów ;v
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin