Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. ZAMKNIJ BUŹKĘ JAK NIC NIE WNOSISZ !!!!!!!!!!!

  2. DaszeK

    RUST!

    Siema spryty aromaty
  3. DaszeK

    Wasze auta marzeń

    Z tych dalszych marzeń to raczej Jaguar XKR bądź XF, z tych bliższych Ford Mondeo ( chodzi mi o te nowsze modele ( NIE combi ) )
  4. Pewno komis z matmy, a tak to jakieś sporadyczne wypady, czy to nad wodę lub na pare dni do EnergyLandii ale póki co to są tylko plany
  5. Perek id 15k ? Jedyne takie i na serwerze
  6. Widzę że pan wyżej chce być śmieszny. DALEJ
  7. http://mta4life.pl/topic/7303-wyniki-rekrutacji-na-supporta-Maj-2017/ Gratulacje wszystkim którzy się nie dostali ;-)
    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Damianero.

      Damianero.

      Jak można mieć ból du*y o grę? wtf

    3. Davlo

      Davlo

      ^ Proste ;)

      Przestawiasz swój tryb życia na grę z życia realnego.

    4. BarT.
    5. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      Auuuu jak too boli, ktos wymasuje dobrze place.

    6. Lukos_8fps

      Lukos_8fps

      nice faker faker

  8. Gratuluje wszystkim którzy się nie dostali ;-)

    1. AdiK..

      AdiK..

      Jaki ty miły

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      XD

    2. Smutny_Hrvdziu
    3. Bialeczny1998*

      Bialeczny1998*

      Dzienki rzeliona mocz!!

  9. DaszeK

    Teraz To Dowalił. . .

    Czy tylko mnie rozwala stwierdzenie ,, jakim prawem im się nie chce ,, ( kiedy jakieś dziecko myśli że każdy ma być na jego zawołanie czy coś )
  10. Oczywiście że mój sprytny aromatyczny ziomeczek Krul*
  11. DaszeK

    Kupię COMETA

    Mam waltona na białych lampach, może być sprytsie ?
  12. DaszeK

    Kupię COMETA

    Walton 1.6 ?
  13. Buffalo sport już nie mam.
  14. DaszeK

    Sandking :3

    Morrrrrdo jak chcesz to ci moim perkiem skróty pokazać mogę ;-)
  15. ,, mam połowę tych skryptów na pulpicie ~ idiota2k17 "

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Uwaząj na niego jest niebezpieczny jak bobry

    3. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      A TY CHU BOBRZE SKU BOBRZEE ALE FAJNY BOBER

    4. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      AAAAAA GRYZIEEE EEEEEE

    5. Krones

      Krones

      Połowę skryptów ma na pulpicie, a w skardze w "Serial" wpisał Legendy PRL, to ciekawy jestem co to za skrypty xd

    6. DaszeK

      DaszeK

      Pewno skrypty na temat legend PRL

  16. Właśnie Lukos mało inteligente, teraz całej tej dzieciarni cisnienie podskoczyło . . .
  17. Kozak bo ja budowałem lol
  18. Zapewne Elegy Super GT za gotówke czy Turismo w raty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin