Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Tylko mi się to podoba ?

  2. a, to ja zwykle mam tune bez dolki montowane ale ok. No spoko pomysł
  3. DaszeK

    cofam

    Po pierwsze dzieciaczku, nie dostałem mute tylko prawko Po drugie: Brak odegrania akcji RP podczas akcji SAMD, pominięcie mojej osoby w wypadku ??? XDXD Jakiej akcji RP Po trzecie nie mam premium, i nie mam zamiaru go kupować Po czwarte nie było to na służbie więc skończ płakać i zrób coś pożytecznego a nie ludzi chcesz ud****ć konfidencie Po piątek gdzie ss jak ty brzydko mówisz cwaniaku ? ;')
  4. Ja serio grzeczny jestem lol ... Nie znasz mnie ~ Krystex2k17

    1. Krystex

      Krystex

      XDDDDDDDDDDDDD

      Nie znasz mnie Dachu :o

    2. DaszeK

      DaszeK

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

  5. Przyczepka sprzedana, można zamknąć.
  6. Aktualna oferta jaką dostałem to 16k, ktoś przebije ?
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. DaszeK

    Pożegnanie Hrydziu*

    Kasuj to. Natychmiast. Co Ty sobie myślisz, że co? A Wy dalej macie bekę/śmiech/polew od momentu zbanowania hrydzia tak? Śmieszy Was to. Tak? Nie no elo
  9. DaszeK

    Ooo kurde kto wraca :D

    O kurde kto to wraca ?
  10. Za tyle na 100% go nie oddam.
  11. Typ: Przyczepka Lokalizacja: Fort Carson ID domku: 747 Cena wynajmu (24h): 100PLN Cena nieruchomości: Licka od 5k MP 1k KT 25k Opis: Jest to przyczepka w małym ,, zaciszu ,, wjazd przez tunel, sporo miejsca na auta ( wiata, garaż ) SS'y:
  12. DaszeK

    [GRAFIKA] Prosty licznik

    Mi się za bardzo nie podoba ;v
  13. DaszeK

    Teraz To Dowalił. . .

    A to wszystko w jeden dzień
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. DaszeK

    KNX jednak Support?!

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD CO TY SOBIE NORBI MYŚLISZ !!!!!!XDXD!!!!!!
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. DaszeK

    Kupie Buffalo

    Model: Buffalo Pojemność silnika: od 1.8 do 2.2 Przebieg: Obojętne ( wiadomo im większy tym mniej oferuje ) Stan techniczny pojazdu: Ma jeździć Cena: do 500k Tuning: Najlepiej by było gdyby pojazd posiadał: Lampy, Licznik, all UP ( bądź przynajmniej z UP1) Inne: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Znajomkowaty Nie interesują mnie czyste buffki 1.6 czy też czyste buffki elektryczne.
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin