Mówisz do mnie o inteligencji, po tym gdy wstawiłeś coś skopiowanego z innego serwera i twój pretekst to ,, wstawiłem to dla beki ,,
Jak już tobie brakuje takowej inteligencji, wypowiadać się będę, to dział ,, serwerowa multimedia ,, jeżeli jesteś na tyle inteligenty oraz spostrzegawczy by to sprawidzic/ zobaczyć :-)))))