Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Mechanik obok TSA (?)

    Zbędny tam ten mechanik, lecz w miarę ładny.
  2. Życie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      End somtajms kopas w dupas

    3. Krul.wd

      Krul.wd

      a hajtkika na kolano kcesz?

    4. ENOMEK.

      ENOMEK.

      ferie mi sie koncza :(

    5. Croatian

      Croatian

      ŻYCIE ZYCIEE JEST NOWELĄ XD

    6. xyzu

      xyzu

      mąka, szynka, ser, baleron

  3. DaszeK

    Parking Giełda LV.

    ^To się ceni. Co do parkingu bardzo ładny, szlaban i przejście dają fajny klimat
  4. DaszeK

    Most FC-LV -Beta!

    Mi tam aktualny most pasuje, jest bardzo mały, oraz mobilny.
  5. Wstań z tej podłogi bo pognieciesz spodnie, matka się tak napracowała przy prasowaniu ...
  6. Turysta, BylemTu, Spider_PL, Karny, GTkris85, Nukill, kirge, enomek, Lukos, teoretycznie NeX, BrowarniczenkoKrul itd. itd.
  7. Nie lepiej przenieść temat na off topic ? W końcu temat trafi do większej ilości graczy, no i większe szanse że ktoś ci pomoże.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. DaszeK

    Strona Do Sprawdzania

    Ja zwykle wpisuje w google np Czy na intel pentinum CPU 4400 Msi radeon r7 2gb 8 gb ramu zadziała GTA V nie zawszr znajdzie, ale masz na to jakiś procent szans.
  10. DaszeK

    See you again...

    Nie wracaj lol #Ból_Dupy_po_banie
  11. Kto to bater ?

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      olekelo [38]: jebać policje bater to pedal

    2. DaszeK

      DaszeK

      Ale kto to bater i tak

    3. Kasia105
    4. DaszeK

      DaszeK

      Wyraźnie było napisane ,, Bater ,, chyba nie wiesz z kim zadzierasz

    5. Lukasz1393
  12. 201 powiadomień, road to 300

    1. Kirge

      Kirge

      hej umuwimy sie na randke

    2. DaszeK
    3. Lampi

      Lampi

      ja tesz hce z dunżkiem

       

  13. Jaki jest sens odejścia z serwera na którym gra ponad 200 graczy dziennie, na serwer na którym gra może 10 ? Wytłumaczy mi to ktoś ?

    1. Hasiu.*

      Hasiu.*

      Może admin XDXDXD

    2. Namik209

      Namik209

      Może myśl o tym, że nowy serwer, 10 - osobowy może się jakoś rozwinąć, nic innego mi do bani nie wlatuje

    3. gibipl
    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Nie chce nikogo obrażać ale kilka razy doświadczyłem ze Eryk nie myśli tak jak powinien, to chyba jest odpowiedź.

      Poza tym on nie odszedł bo się ukrywał :P

    5. DaszeK

      DaszeK

      No racja, ale wiedział na co się pisze, łamiąc regulamin serwera :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin