Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie ide w takowe raty, potrzebuje z automatu całej sumy.
  2. Zdemontowalem UP 2 !!! Cena idzie w dół !!!
  3. internusa nie mam, ale mam cheetaha Full tune bez UP 2 oraz vis ( lampy i 2.2 posiada itd. )
  4. Kurde o sporą kwote walczymy !!11!!
  5. No ciut więcej i cheetah zmienia właściciela !!! Dodam iż mam wahania co do jego sprzedaży !!!
  6. Pytanie do znawców, czy każda nowsza karta graficzna będzie pasowała do nowszego kompa ? Czy jakieś podzespoły mogą blokować działanie takowej karty ?

  7. No lecimy dalej !!! 600k to nadal przymało !!!
  8. No jeszcze troche i dwia kluczyki ( o których nie napisałem w tuningu auta ) trafiają do nowego właściciela.
  9. No no, 450k, ciekawa suma ale nadal do mnie nie przemawia !!! Jestem godzien go oddać za cene bliską 800k !!!
  10. Nie miałem wtedy full tune, to nie off topic.
  11. Pan wyżej idzie z grubej rury, ale to nadal za mało !!! Zmieniam minimalne przebicie do 40k !!!
  12. No ciekawie się zaczyna, ale póki co sporo brakuje, bym świadom oddał swojego cheeataha. Dawać dalej !
  13. Znajdziesz mi jeszcze jednego z full tune to napisz, bo z tego co wiem, drugie z FULL TUNE nie ma.
  14. Czemu te lizodupy wszędzie się znajdą ?

    1. Lukos_8fps
    2. hoskinpdw

      hoskinpdw

      lizu wszędzie co to będzie co to będzie ;-;

    3. RaveX

      RaveX

      Polaczki CEBULACZKI xDe

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin