Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Jedyne pieniądze na steam, które przeznaczyłem na coś sensownego

  3. Musicie przyjąć na supprota gracza Akano, bo jak nie to macie skargę za dodawanie na range za PSC 1!!11!!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      Pisałaś że chcesz iść na taksufki lol

    3. Baker

      Baker

      @theira ja płacziłem 100 przelewem i doładowane za 50 zł

    4. Theira

      Theira

      no duszku sory memory jak można płacić wujciowi za sapty bez rekru to wiesz, ja za

       

       

      @baker ej to mnie stać, elo ide do sklepu

    5. RasTi

      RasTi

      Sprawa trafia na policje.

    6. Banzaj.

      Banzaj.

      XDDDDDD dokladnie XD

  4. Asfurix domyśl się po co jest ten obrazek ;v Co do samego że tak to ujme ,, projektu ,, to naprawdę, zarąbisty.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. XDDDDD
    1. fake
    2. AdiK..
    3. AdiK..
    4. xyzu

      xyzu

      Myślałem, że przepuści go na zjeżdżalni i zostawi po sobie taki brązowy ślad, a potem tamten w oksach będzie się z kimś ścigał i będzie miał taki poślizg, że wygra dużą różnicą :/

  7. ELO TRAMP

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      w koncu usunales to cos z avatara

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Widzę iż wielu graczy jest na TAK, póki co zamykam ten temat, zakazuje przenoszenia, zobaczymy, może jakikolwiek RCON się wypowie.
  10. DaszeK

    Busy v.2 (lepsze)

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  11. 7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  12. 7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  13. DaszeK

    Baza

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  14. DaszeK

    Budynek mieszkalny.

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  15. Jeżeli interesuje cie ten mój bullet i wziąłbyś na raty, pisz priv forum.
  16. DaszeK

    Nowe lądowisko dla TSA

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  17. DaszeK

    Busy

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  18. DaszeK

    Parking obok giełdy lv

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  19. DaszeK

    Scena w San Fierro.

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Pół na pół ci powiem, pomysł fajny, ciekawie oraz sensownie opisałeś swój pomysł co jest rzadkością, tylko wiedz że zaraz w komentarzach będzie multum komentarzy typu ,, JEST GFSA ,, ,, SAPD JEST OD MANDATÓW ,, Niemniej jednak dałbym ci szanse, zrobić te frakcji i dać wam miesiąc, na wykazanie się, pokazanie tego co umiecie, jeżeli będziemy widzieli waszą aktywność, wtedy będzie można zostawić frakcje, jeżeli będziecie robili to co FBI ( Nabijać minuty ) No to chyba wiemy jak to się skończy. Jest to tylko moje zdanie, ale dałbym ci szanse.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin