Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. A pizdo wcu 3 każdy zapomniał . . Wszystkiego najlepszego Gruby z okazji imienin

  4. Ma silnik 2.0 lampy licznik full vis LPG50 litrów
  5. Ah te wyżutki

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. DaszeK
    3. DaszeK

      DaszeK

      To wyżutke z supka za małe przejście na inny serwer i wyżutke z safd za małą wyżutke z supka

    4. DaszeK

      DaszeK

      To kasia to nie taka sama wyżutka

    5. batycki
    6. Kasia105

      Kasia105

      No, taka mała wyżutka :(

  6. Tylko 5 godzin dzieli mnie od 5 dni wolnego ^^

    1. Namik209

      Namik209

      A mnie 8 godzin... Tragedia

  7. Wołyń . . . Był ktoś ? Jakieś odczucia po filmie ? No i jak z psychiką ? W końcu Historia Wołyńska wiemy chyba jaka jest...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Hector

      Hector

      DuSzKu, jak tylko masz okazję to idź, nawet się nie zastanawiaj.

    3. warzywek.

      warzywek.

      Byłem na filmie mimo , że nie jestem fanem Historii to film był ok.

    4. DaszeK

      DaszeK

      Okazje mam, tylko myśl co robili Ukraińcy w przełomie 43/44 oraz na samą myśl co potrafi teraźniejsze kino, troszeczkę mnie zniechęca

    5. warzywek.

      warzywek.

      jeżeli nie mdlejesz na widok krwi to polecam :)

    6. Grzengol
  8. Spokojnie graczole zostało 12963 dni 9301903 godzin 013-1283 minut i 78123791 sekund do momentu kiedy KNX wbije na serwer
  9. DaszeK

    Sabre GT

    A może by tak trzecią wersje z możliwością malowania tzw. Paska na środku auta ? Tak jak jest w banshee czy w bullecie ? ^,^
  10. Nie wymienił pizdowca 7894 ja bym mu nie wybaczał.
  11. Jeżeli mam być szczery, wszystko pięknie fajnie, ale ty chyba ,, starego ,, 4Life nie widziałeś ;v
  12. No kalahim za tego warna to chyba skarga będzie

  13. DaszeK

    Nowy Nabytek [manana]

    każdy ziom zbiera złom
  14. DaszeK

    Sprzedam Cheetaha

    Niech mu ziemia lekką będzie, a nowy właściciel dobrym kierowcą.
  15. Tego mojego cheetaha na raty ci sprzedam. Oczywiście cena na giełdzie jest do sporego nego.
  16. DaszeK

    Sezon 2 / Odcinek 1

    No powiem ci to jest pierwszy taki odcinek na którym ktoś pracuje, a mi się on podoba, czekam na kolejne odcinki.
  17. DaszeK

    Sesyjka remingtona

    Jaki właściciel takie auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  18. DaszeK

    Sklep rowerowy.

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  19. Napisz do któregoś z rconów, może to wgrają 7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin