Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Właśnie się dowiedziałem że każdego udupiam

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. filipeQQ
    3. DaszeK

      DaszeK

      To ty strzelałeś z deagl a, nie ja, każdy wie że nie faworyzuje graczy.

       

    4. filipeQQ

      filipeQQ

      No to czekamy na kolejną rekrutację do SAPD :D Szkoda, że powiedziałeś SP. Tylko chciałem sprawdzić, ale cuż takie życie :D

    5. Baker
    6. filipeQQ
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. ,, niszczymy knxa ,, kazał ktoś mu pisać w statusach że ma srake ? jak tak to sie przyznawać

    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      Jak ktoś mu coś zrobi to od razu go niszczymy, a jak on pisze: dnia 12.12.12312 Dostałem UB od pysznego ZbyKlus'a to mysli ze jest fajny

    2. Veq..!
    3. MateuszeQ

      MateuszeQ

      Boleczkowy banik

      pozdro

  5. DaszeK

    SPRZEDAM COMETA

    Jeszcze troszeczke to go sprzedam, dodam że zdemontowałem UP 1 z pojazdu, więc mniej wymagam.
  6. DaszeK

    SPRZEDAM COMETA

    Model: Comet V-Max: 215 [?] Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: Prawie 10k Usterki: Brak Cena: Licka od 250k MP 10k KT Dogadamy sie ID: 6767 Kolor: Chyba zbędne, póki co bordowy Tuning: żółty licznik, cb, ogranicznik, felgi ( Pomalowane na czarno ) LPG 75 Litrów Kolor świateł: Żółte SS'y: Znajdziecie go na giełdzie LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: DuDuDuDuDuDuCHU Dodam iż pojazd ma zapierdziane fotele, przez samego byłego rcona DeltaRon a, przez co wartość pojazdu jest większa. Sprzedaje go bo zakochałem się w buffku na scenie obok urzędu
  7. " moje ziomeczki lukos i zebra [...] " sęk w tym że gy lukos rangi nie miał to miał wąty do lukosa na sb xddd

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 1499 odwiedzin, ale malo

    1. Lukasz1393

      Lukasz1393

      Hehe, więcej mam ;_;

    2. EpiK

      EpiK

      mało w ch8**

       

    3. DaszeK

      DaszeK

      Ty tam lukasz zamiast sie przechwalac to se sprawdz ile knx ma

    4. Lukasz1393
    5. DaszeK

      DaszeK

      to ale mało, to nie sarkazm

  11. Początek dobry, lecz czekam na jakąś większą kwotę. @REFF
  12. Model: Super GT V-Max: 200/205 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 10k/9k Usterki: Brak Cena: Licka od 100k, MP 5k KT Oferty ID: FC 1043 ( Pierwsze na serwerze ) Kolor: Czarny Tuning: UP1, LPG 50Litrów, Felgi 1076 ( pomalowane na niebiesko ) Turkusowy licznik, CB Radio, Ogranicznik ( Chyba tyle ) Kolor świateł: Niebieskie SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: DuSzKu
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. DaszeK

    Odchodzę

    Siemuwa Michakukereker ;v
  15. Ajm bak tu de hołm

  16. Ajm bak tu de hołm

  17. Nic z twojej wypowiedzi nie zrozumiałem, ale trudno.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin