Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    SoundFM wyjaśnienia

    A ja ani tego, ani tego nie słucham, tylko radio złote przeboje i największe przeboje
  2. DaszeK

    SoundFM wyjaśnienia

    To było pisać podanie na supporta, ma supporta może ogłaszać lel
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dziwne, ostatnio wgrywał qward projekt mający 500 obiektów +, lagów nie było
  7. Bolek w LS i w LV też są puste komisariaty i co ? I nic, ale nie rozumiem, czemu nikt nie docenia posterunku policji w LS... Najładniejszy z możliwych....
  8. DaszeK

    Pożegnanie Yaskiego

    JAK NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIESZ ZNÓW U HOGATEGO NA ODCINKU TO MNIE POZDRÓW PLOX NO I SIEMUWA
  9. No to zaczynamy reinstala GTA, ale fajnie, co z tego że to ostatni dzień weekednu, przeciez nie mam nic ciekawszego do roboty, thx arczi ;v

    1. DaszeK

      DaszeK

      ide zbierać poksy

    2. batycki

      batycki

      Nie moja wina że przez GTA Parking ci scrashowało :v

  10. No to zaczynamy reinstala MTA, ale fajnie, co z tego że to ostatni dzień weekednu, przeciez nie mam nic ciekawszego do roboty

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. DaszeK

    Ślepiec wita

    Krecik pro bajka
  13. DaszeK

    Coś do 200k

    Moje cweledżi 1.8 spoiler felgi przeb kolo 400km
  14. Okok

    1. filipeQQ

      filipeQQ

      Nie okok, bo my wywalil z SPSA kablui!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

      (((((((((((((( [*] [*]

    2. Kuzan73

      Kuzan73

      Boże nie histeryzuj...

  15. Pomyśleć że jakiś czas temu chciałem być już dorosły, a teraz wole się cofnąć w czasie ;v

  16. 230km/h opelm insygnią z 2009 roku, tak sie z bratem jeździ huehue
  17. DaszeK

    @LOCK

    SPRZEDAŁEM WIĘC SIEMUWA
  18. DaszeK

    @LOCK

    ZR-350 1.6 LPG 50 litrów chyba, felgi pomalowane na czarno, ogranicznik, wlot na dachu, wydech, zaoferuj coś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin