Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Witam w krakowie, czyli korki + 90 minut do czekania

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. TheTomson

      TheTomson

      Duszku to wpadam do Cb

    3. DaszeK

      DaszeK

      To ruchy bo kurde za 30 minet to ja jade

    4. DaszeK

      DaszeK

      TheTampon, jak coś to ja górny peron

    5. Norbi1478

      Norbi1478

      e nie obrażaj mojego miasta

    6. DaszeK
  2. DaszeK

    Koniec kariery

    Siemuwa rudy, kto będzie powalone filmy puszczał ???
  3. Jp silver 6 miał być gold

    1. DareK.

      DareK.

      NIE JOTPUJ MI TU BO TEN NO YY..

    2. mireczek.

      mireczek.

      mi kiedys fake konto wyskoczylo z orzelkiem ;f

    3. mireczek.
  4. Hmmm, sprzedać skiny i kupic klucze czy zostawic sobie skiny... y

    1. DaszeK

      DaszeK

      To dopiero dylemat

    2. Kasia105

      Kasia105

      Sprzedaj konto na 4l za PSC, to by było dobre

    3. mireczek.
    4. DaszeK

      DaszeK

      ALE PO CO SPRZEDAWAC KONTO NA 4LIFUSIE !!!1!1!1???

    5. Kasia105

      Kasia105

      ŻEBY MIEĆ KORZYŚCI NA CS:GO!

  5. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    Dobra, to jak się będzie czołgać, to dam rade, w końcu to ja przez dwa lata grałem w MTA na 10 FPS, nie no do zamknięcia, bo hajs przewaliłem na skiny.
  6. HUEHUE ZOSTAŁEM WUJKIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. mireczek.

      mireczek.

      DA FAQ XDDDDDDDDDD

    3. Vitaly

      Vitaly

      Co w tym dziwnego???

       

    4. DaszeK

      DaszeK

      Też nie wiem ale ok ;v

    5. DaszeK

      DaszeK

      Się pewnie nasłucham o wujkach, ALE JA TAKI NIE BĘDĘ, BĘDĘ SPRYTNIEJSZY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    6. DomiiPlay

      DomiiPlay

      teraz czekamy jak zostaniesz ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  7. 7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  8. DaszeK

    1/4 ~ NafazowanY.

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  9. 7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  10. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    Komputer* w życiu nigdy laptopa, chyba że od MSi
  11. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    Frinxo, wiem jak GTA V mi chodzi, bo miałem w pierwszej misji stałe 30-40 a potem na otwartej grze miałem po 5-15. W Driver San Francisco mam chyba 1240 x ( ileś tam ) i mam stałe 60FPS. Nie szukam doradcy co wywalić, co zmienic, tylko po prostu czy są szanse na płynną grę w star wars battlefront, oczywiście wersje z 2015 roku ;v
  12. DaszeK

    Kupie coś za 900k!

    SUPER GJETE first on de serwer, lampy niebieskie, turkus licznik, rejka FC 1043, malowane felgi, idealny by podebrac turka Hyaka, a wstawić na jego miejsce właśnie to super GT, fotele igła, nie palone, ZALANE NA FULLA UP 1
  13. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    Mało spryciarzy na tym 4 Lifusie...
  14. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    Tyle że, ja nie pisze ,, co zrobić z integrowaną intela ,, tylko czy mi zadziała ...
  15. DaszeK

    Pomoc SPECJALISTÓW

    A więc, chciałem się was zapytać, czy na tych oto prawda ,, parametrach ,, będzie mi działało Star Ward Battlefront 3, bo kurdebela, zastanawiam się nad kupnem, ale jakbym miał tak jak w GTA V czasem 10 FPS to ja podziękuje ;v Procesor Intel Pentium CPU G4400, 4GB RAM u, system 64 bitowy, orginalny Win 10, karta graficzna Intel HD graphic 510 ( DeTomasz mówił że ta karta graficzna zintegrowana ) Prosiłbym o odpowiedź osób które grały w te gre/ mają ją, lub w ciul dobrze się na komputerach znają, z tych lepszych gier, które wymagają lepszego sprzętu to mi działał płynnie - Driver San Francisco ( 2011 rok produkcji ) - Battlefield 3 - Saints rowe the third ( bo jakieś wymagania to ta gra ma ) - War Thunder Proszę o bardzo sprytne odpowiedzi.
  16. Z góry przepraszam że dopiero teraz was informuje, ale wypadło mi to z głowy, jak zwykle 18.00 na torze, na mumble możecie czekać od 17.30 Oto wasze grupy: Grupa Pierwsza: Marek Oraz Soczek Grupa Druga Lampek Oraz Mariss Grupa Trzecia Adik Oraz Purmi Dodam również iż o godzinie 20.00 zrobimy finał. Powodzenia
  17. DaszeK

    @C

    A pierdyknałbyś mi taki napisik co temu cejotowi rastiemu zrobiłeś ? Bo pysznie wygląda . . .
  18. Więc tak, osoby niżej przeszły do kolejnego etapu ( odrazu podzieliłem was na grupy ) Grupa Pierwsza. Davlo oraz FaceTQ Grupa Druga. Turbo oraz Mariss Grupa Trzecia. Adik oraz Damianeg Grupa Czwarta. Frixo oraz Soczek Grupa Piąta. xLampekx oraz Skalmar[*] Grupa szósta. Purmi oraz Khalifa Spotykamy się jutro o godzinie ponownie 18.00, zasady te same, wychodzi jedna osoba z każdej grupy, chętni mogą czekać na mumble, kanał piąty, godzina 17.30 Powodzenia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin