Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Pan wyżej - polecam przybliżyć sobie twarz do ekranu, i przypatrzeć się, że minimalne przebicie 20k.
  2. póki co: ZR-350 - Hector (90k) Stuntplane - Mr.Pokemon (120k) Dawajcie dalej, ZRka zaraz znajdzie nowego właściciela !
  3. ZR-350 - smolar1202 (70k) StuntPlane - Mr.Pokemon (120k) Daleeeeejjjjjjj
  4. No to mamy: Zr-350 - Leon (25k) StuntPlane - Rasti (80k) Niemniej jednak to wciąż nie to na co licze, dawać dalej
  5. ZR-350 - L.W.G (20k) Stuntplane - Mr.Pokemon (50k) Dalej dalej
  6. Start normalny, no ale póki co ZR-350 - L.W.G ( 20k ) Stuntplane - nikt
  7. DaszeK

    [S] Buffalo

    Sprzedam stuntplane i się może zgłosze po mojego byłego staruszka
  8. Model: ZR-350 V-Max:190 ( chyba ) Pojemność silnika: 2.0 Przebieg: Prawie 300km Usterki: Brak Cena: Licytacja od 0 PLN MP 5k KT Dogadamy się ID: 15859 Kolor: Biały Tuning: Felgi 1078 (?) Pomalowano na czarno Kolor świateł: Białe SS'y: Stoi na giełdzie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DuDuDuDuDuDuSzku ZR SPRZEDANE Model: StuntPlane V-Max: 140 (?) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 50.5k ( w salonie z przeb 50k ) Usterki: Brak Cena: Licytacja od 0 PLN MP 20K KT Dogadamy się ID: 15769 Kolor: Szaro Błękitny Tuning: Bak 75 litrów Kolor świateł: To w ogóle ma światła ? SS'y: Na giełdzie stoi Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DuDuDuDuDuDuSzKu ​Pojazdy te sprzedaje ze względu na brak czasu na gre, i w momencie kiedy mnie nie ma, wolę mieć gotówkę zamiast pojazdów.
  9. Grałem sobie spokojnie na serwerku AFX a, rozmawiamy sobie jako organizacja z Xsarinem, po czym wytoczył on nam pytanie co do 4Life, nie wiedziałem nic o tym serwerze, lecz chwile pomyślałem i . . . Wiem !!! Wbije tam by odwalać, trollować i uprzykrzać grę innym, w końcu słyszałem wiele obelg na temat tego serwa, w które po części wierzyłem, wbiłem na serwer, zarejestrowałem się, zalogowałem, zrespiłem na spawnie, no i pomyślałem ,, będę typowym januszem, uzbieram na mananę ,, czym prędzej udałem się do taksi, po czym powiedziałem by wiózł mnie do dobrej pracy, okazało się że nie mam nic do zarzucenia serwerowi, wszystko pięknie fajnie, najbardziej do gry zachęciła mnie atmosfera, nie bałeś się wyjeżdżając na drogę że ktoś cie staranuje, w sumie, w końcu wtedy grało 30 graczy i było 5 administratorów w grze ( w tym Bolek support ). Najbardziej cieszył mnie fakt że administracja RCON ( Tak Rcon ) odpowiadała na każde głupie pytanie ( to było w 2014 roku także no ) kupiłem pierwsze auto, pamiętam nadal dzień jak dawałem felgi do mojego sunrise ( id 1074 ) oraz wołałem administratora, by pomalował mi auto ( Nie było lakierni ) Jak wyszło ? Wyszło tak że zostałem na serwerze na dłużej, nie wiem czy ,, kupno auta w grze ,, to osiągnięcie, bo teoretycznie zarabianie na nie to strata cennego czasu. Czy żałuje że przyszedłem na serwer ? Nie
  10. DaszeK

    Kiosk, bilety

    Z tego co wiem, nie będzie czegoś takiego.
  11. DaszeK

    Lotnisko LS

    7. Tematy istniejące 7 dni, będą zamykane.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. To jest fart czy pech że dzień przed sprawdzianem z fizyki mam 38 stopni gorączki, oraz odruchy wymiotne ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. AdiK..
    3. DareK.
    4. Croatian

      Croatian

      ty... fajnie masz xD

       

    5. SoCz3Q
    6. Szender

      Szender

      Zależy. Jak nie umiesz to fart, a jak specjalnie się uczyles i umiesz na tip top to pech xd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin