-
Postów
1 895 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DaszeK
-
Ten uczuć gdy uczysz się trzeciego prawa Keplera, ale jesteś świadom że ci się to w życiu nie przyda, bo hej, to mi sie nie przyda :,)
-
Nowa klawiatura, a brak czasu na gre . . .
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
-
Mechaniczna ? Ale podświetlenie jest, to jest git

-
Szczerze to sam nie wiem czy mechaniczna, mi to zwisa, klawiatura przede wszystkim ma działać, oraz dobrze wyglądać, patrząc na cene, stwierdzam iż klawiatura ta jest bardzo dobra + była na przecenie więc kolejny plusik, minus taki że jest bardzo głośna, ale da rade

-
Moja jest mechaniczna, dałem za nią 700zł, i jest sztos, nic dodać nic ująć, kocham ten dźwięk jaki ona wydaje.
-
No i dobrze, każdy ma swoje gusta ;D Mi moja pasuje, ale w sklepie miałem wahania, czy czekać na inną, czy brać tą

-
Chce ktoś poprawic moje oceny za mnie ?
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
blue*
-
Zależy z czego

-
WF-y mogą być ale z matmą będzie gorzej to może.. każdy WF = 5k na serwie? Zamiast infka

-
Jaka klasa ? Pierwsza technikum, kierunek kucharz, jakie przedmioty ?
TLG
Fizyka
Chemia
Niemkecki
-
Biere fizykę. Z marszu mogę Ci ją wyciągnąć na 4-5 xd
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło