Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. OSTATNIE DWIE GODZINY LICYTACJI !!!
  2. DaszeK

    peace out - enomek

    Narka złomek, mamy kontakt więc jak coś to pisz ;")
  3. Typ: Przyczepka Lokalizacja: Fort Carson ID domku: 748 Cena wynajmu (24h): 100PLN Cena nieruchomości: Licytacja od 0PLN MP 2k KT Brak Opis: Jest to posesja zbudowana w map editorze przeze mnie oraz Hyaka, sam Hyak odszedł, a że pusto za zgodą hyaka poprosiłem go o przepisanie domku na mnie, znajduje się tam helipad, przystań na łodzie i wiele więcej SS'y: PIENIĄDZE Z LICYTACJI NIE IDĄ NA MOJE KONTO, A NA KONTO XQward' a Na sprzedaż jest tylko jedna posesja. LICYTACJA TRWA DO JUTRA DO 20.00
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. No ulubiony dzien tygodnia here

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Niby 3/4 pisze te ,, chwała bohaterom ,, a tak naprawdę nie wiedzą nawet o co chodzi ;-;

    1. batycki
    2. altruista

      altruista

      Te 3/4 zobaczyło że połowa tak pisze to żeby być fajnym tak pisze.

    3. WikoGaming
    4. MrAsfurix

      MrAsfurix

      @ViloX. 3/4 zobaczyło, że 2/4 wut

    5. Czesiowy

      Czesiowy

      + większośc to napisała bo widzieli zdj na fb :) jednak nie wszyscy

  10. http://sketchtoy.com/67330294 - Polecam, interesujący poradnik, w którym dowiemy się krok po kroku czegoś tam
    1. Zebra

      Zebra

      Autorem tego jakże cudownego poradnika jest zacny iWanted.

    2. AdiK..
    3. AdiK..
  11. Nwm, scena i reakcja knxa w momencie gdy delta wywala go z rangi ? Dasz rade to śmiesznie zrobić
  12. DaszeK

    @LOCK

    500k (~o b~o)
  13. Gratulacje hłoopak, oby tak dalej ;)

  14. http://imgur.com/edit?deletehash=DNL5hplsalEBity&album_id=RKYrP Niby takie WH, bo pokazuje gdzie jest przeciwnik, ale tak naprawdę to tylko Bug mapy ( na moim kompie )
    1. ENOMEK.

      ENOMEK.

      ta teraz sie tlumacz kazdy wie ze grasz na czitah

    2. DaszeK

      DaszeK

      sam se graj na czitach co

  15. Jest tam tak ciemno, że jedyne co (JA) widzę to ciemna plama
  16. DaszeK

    Takie tam zabawy

    Kiedy będę mógł zobaczyć pracę na serwerze ?
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin