Dopowiem bo KNX nie powiedział, manane cabrio robił DeltaRon' a ten który wywalił knxa 23.09.2015 i zrobił tej koszmar który trwa już prawie dwa lata . . .
Model: Celuje w Cometa/Sultana ( bądź coś fajniuskiego ciekawego sprytnego z nutką aromatu )
Pojemność silnika: No mogłoby być te 2.2 Przebieg: nwm Stan techniczny pojazdu: Sprytny Cena: do 950k Tuning: No Full tune bym prosił ( chyba że o comecie mowa no to przymknę oko ) Inne: Umiem gotować Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: DaszeK
Jest to subiektywna opinia każdego z graczy, moim zdaniem opłaca się kupić lecz za gotówkę serwerową, nie ma co tracić własnych pieniędzy które znajdą wiele sensowniejszych zastosowań niż gra komputerowa.