Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Odejście :/

    Popierdzi i pojedzie
  2. Szanuje mocno, najlepszy film pod słońcem na platformie YouTube.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NIEZŁA ADMINISTRACJA XXXXXDDDDDDDDDDDDD
  5. Jak ty chyba bana masz nadal
  6. DaszeK

    G2A

    Chodzi mi o singla Na multi nie ma zbytnio z kim grać
  7. DaszeK

    G2A

    Witam graczole, wie ktoś może czy jest opcja przekazania moich skinów z CS GO na konto G2A i sprzedanie ich tam ? Przecenione jest GTA V a akuracik mnie stać ( w skinach )
  8. DaszeK

    Komputer

    Gdy twój komputer sie wyłączy, sprawdź z każdej strony czy nie jest gorący, może to przyczyna chłodzenia, lub jak mój przedmówca wspomniał wina syfu w środku oraz pasty. Jeżeli natomiast w samym komputerze masz syf ( po otworzeniu obudowy ) to kup sprężone powietrze w sprayu i usuń kurz ( Nie rób tego odkurzaczem ani wodą ( mowa o ścierce namoczonej wodą ) ) Jaki masz zasilacz ? Może to być również jego wina gdyż każdy zasilacz ma swoje ,, maximum " ( niektóre komponenty komputera mogą pobierać zbyt dużo prądu i twój zasilacz nie daje rady )
  9. DaszeK

    :)

    Z banem to na pewno wróci XDDDDDDDDDDDDDD
  10. Troszeczkę to bezsensu, z tego co wiem Porshe posiadają jedne z lepszych hamulców, i by z 100km/h wyhamować do 0 potrzebują 33 metrów + hamowanie jak to ująłeś " 100% " będzie po prostu niebezpieczne wobec innych uczestników ruchu drogowego.
  11. Daniel. Hakier bonzo który ominął już 4 bany
  12. DaszeK

    lovki kisski papatki

    Pamiętam czasy gdy ciebie nie tolerowałem, byłeś dla mnie jak drugi Barti, ale po czasie jakoś ciebie polubiłem, co jak co ale jesteś jedną z za********h osób które tutaj mogłem poznać, do zobaczenia ( może ) kiedyś ;v
  13. DaszeK

    :)

    Naruwka Adamuwka, do zo może kiedyś sprycie aromacie
  14. DaszeK

    :)

    Dla kirgosza nawet gg moge założyć, podaj plis gg na forum. Do zobaczenia Kirguś, nigdy nie zapomnę twoich 2 fpsów, twojego odwalania oraz tego śmiechu razem z tobą, trzymaj się ;/
  15. Największy staż na serwerze wśród graczy 3950 godzin ( rekord to rekord )
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Napisanie kolejnego komentarza w tym temacie
  19. DaszeK

    Powrót - Angel?

    Lel brakuje jeszcze delmora xyza michalera CiasteQ starego Namika Norbiego Spidera i cała organizacja Famous wróci, zgłoś się do enomka na serwie niech cie doda do organizacji, no i eldoraka
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. DaszeK

    Nie Pozdrawiam

    Tak się zastanawiam nad sensem wielu postów w których ktoś dopowiada ,, Rudy nie jest w administracji ,, A co kogo obchodzi zdanie osoby która jest administratorem na temat innej osoby XDDDDDD? Zapewne jest powód dlaczego tak powiedział i sam się domyślam, ale to czy ktoś jest w administracji czy nie, nic nie zmienia, jedyne co może to tylko cie ukarać nic więcej. Nie zwracaj uwagi na to co inni myślą o tobie bo sami nie są idealni
  22. DaszeK

    Nie Pozdrawiam

    I te dawne czasy w TSA, ehh, naraska
  23. Już se kupiłem sprytną Furke jak KNX oraz aromatyczną jak jego rajstopy które zakłada do pracy, można lock.
  24. DaszeK

    Konkurs o 50k

    Czesz sie z hajsu lamusie ~ Gal Anonim
  25. Ooo widze ktoś z qwardem sie dogada
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin