Pierwszy raz to robię na tym serwerze ale cóż, kiedyś trzeba ;v.
Tak więc czas na mnie, odchodzę z jakich przyczyn ? Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, nie chodzi tu o rzadkość aktualizacji, bo szczerze nie interesują mnie już od dłuższego czasu, moim zdaniem 4Life mógłby wrócić do czasów z 2015 roku, wtedy się najlepiej grało. Co do odejścia piszcie sobie co chcecie jest to moje pierwsze odejście z tego serwera na prawdopodobnie dłuższy okres, spędziłem na tym serwie prawie 4 tysiące godzin ( teraz jest ich 3991 ) czy tego żałuje ? Szczerze ani trochę, świetnie się tu bawiłem
To teraz kogo pozdrowić ?
W pierwszej kolejności Krul oraz Lukos, Enomek, Kirge, Hyak to tak właściwie z wami najwięcej czasu spędziłem, i dzięki wam trwałem na tym serwerze aż do dzisiaj, jesteście byliście i mam nadzieję że będziecie najlepszą ekipą jaką poznałem na tym serwerze
TSA 2k15 - kto wie ten wie o kim mowa, stare dobre czasy gdzie na range ,, support ,, nie było nawet planów, kiedy każdy wbijał na służbę nie dla pieniędzy, a dla samej rozmowy, by pogadać nawet na temat które nie mają za grosz sensu
Całą organizacje Weed, która jest najlepszą organizacją pod słońcem 100% Legit no scam, naprawdę świetnie się z wami grało pisało czy też odwalało, nie zapomnę o was :0
Bolek, XQ - za meczmejkingi, te lepsze jak i te gorsze oraz za sam fun z gry, za to że zawsze xq znajdywałeś czas na to by wgrać jakąś mapę, bądź coś dla mnie zrobić
Miałem tu chyba wszystko od Turismo do rangi Administratora, nie pozostało mi nic innego jak CZEŚĆ ( mejbi do zo )
( co do osób ,, idzie gdzie indziej " mejbi sam nie wiem, są wakacje chce je jakoś sensownie spędzić, póki co gram w gta online )
Od czasu do czasu wbije na serwer bądź na mumble