Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Stare czasy

    O kurdeeeeeeeeeeeeeeeeebela rzeczywiście stare czasy, aż przyjemnie tak oglądać sski z dawnych czasów
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Mogę dać only banshee, infki 1.6 były za 1.1kk a to jest 1.2 więc no ;v
  4. Na gieldzie stoi wystawione nie powiem ci tu co ma bo nie chce walnąć gafy i cie oszukać
  5. Moje banshee stoi na gieldzie ( lecz musze jeszcze przemyslec )
  6. DaszeK

    kirge

    A nas to gó**o obchodzi E nonk weź mu wyżutke zrub tej wudki bo tak być nie morze że on jedzie nad może i trónki wyskokotowe pije i śe nie dzieli
  7. DaszeK

    haha

    To prawda ze bedziesz mial stany lekowe nad tym morzem bez kompa ?
  8. DaszeK

    Infobot 4Life?

    Przecież jest knx ?
  9. Na tym wjeździe na 100% zniszczę drzwi i zderzaki w swoim banshee na up3, poszukaj innego miejsca i zrób normalny wjazd
  10. Jak ci się coś nie podoba to wyłącz te stronę i szukaj dalej przygłupa który na to pójdzie XD
  11. WŁAŚNIE BEZSENS NOWY GRACZ NIE MA PRAWA JEŹDZIĆ AUTEM Z SILNIKIEM 1.6 !!!!!!!!!!!
  12. OTAK !!!!!!!! WZIĄŁBYM SOBIE KREDYT NA 2 MLN NIE SPŁACIŁ GO, KUPIŁBYM SOBIE INFKI TURKI I TEN LICZNIK NA - BYM MIAŁ W 4 LITERACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WCALE NIE BYŁO 82391638568531 TAKICH PROPOZYCJI !!!!!!111!!one!!!!!!!!!!!
  13. DaszeK

    A jednak..

    Nie przenosisz się na inny serwer bo przecież tam wbić nie idzie . . . NACZY TEN siemaneczko
  14. DaszeK

    Takie tam o poranku

    A ty wyjdź na dwór kek
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. DaszeK

    Co teraz robisz?

    Czekam na otwarcie czegoś
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. DaszeK

    Teraz To Dowalił. . .

    - Mamba|na za nic - Bonzo przy nim to nic, taki hakier Człowiek na szczęście w administracji już od dawna nie jest, a nadal takie za przeproszeniem gówna piszą i grożą kij wie czym
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Widzę że jakiś inteligent przeniósł mój temat do archiwum nie zamykając go.
  22. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Cluba kupisz za 20k na luzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin