Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. I to się nazywa prosta, a bardzo sensowna aktualizacja, może nie będę musiał pisać skarg na homoniewiadomo

  2. DaszeK

    Pokaż swoje auto!

    Nie MTA, ale i tak świetne sprytne cudo
  3. OJ wojownik ortalionu

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. DaszeK

      DaszeK

      Dlaczego mnie wyzywałeś

    3. DaszeK

      DaszeK

      Zaraz pójdę na skarge do zbyka kuwarda są na to paragrafy

    4. DaszeK

      DaszeK

      założę na ciebie rozprawę w sądzie tak jak knx na daniela.

       

    5. Kasztan*
    6. Niuniek
  4. Nero czy pegassi reaper

  5. Historyjka: Lektor dzieci bawią się petardami i rzucają je w różne strony Ja: O nie !!! Stwarzają zagrożenie !!!!!! Lektor: Wtem Piotrek wyjął karabin maszynowy po czym zabił dzieci BO STWARZAŁY ZAGROŻENIE

    1. Davlo

      Davlo

      #Polskie prawo xDDDD

    2. Barti.

      Barti.

      przy okazji zabil pania ktora przechodzila obok, została ładnie przeproszona

    3. DaszeK

      DaszeK

      Zabił ją bo dostał laga

    4. CzarnoskoryObywatel
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Pierwszy dzien i już prawie dwie godziny spóźnienia ;-D

  13. DaszeK

    Nowe Osiedle

    Nie no ogólnie to wszystko pięknie fajnie ale mi tam czegoś brakuje ( wiem że to screen z gry i tak to miejsce wygląda orginalnie, po prostu bym tam coś dodał )
  14. Nadal jetem z siebie dumny

    1. DaszeK

      DaszeK

      Ty jesteś dumny ? Jak ty pewnie po dziś dzien opłakujesz odejscie jak i straconego suppka

    2. KOV
    3. StiCo
    4. PeQe
  15. Odejście KNXa dodam chyba sobie do osiągnięć zdobytych na serwerze

    1. Barti.

      Barti.

      poczekaj tydzien, jak minie i on nie wróci - wygrałes

    2. KOV
    3. StiCo
    4. StiCo

      StiCo

      Dodaj mnie do Weed xD

  16. Ja to jestem jednak gość XDXD

  17. Słyszałem że sporo osób ma dobry humor, a więc . . . Jak tam przygotowanko do szkółki ; - D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Emialski

      Emialski

      U mnie zarabiscie bo jadę na kursy i koniec praktyk na miesiąc xdd. No i zajefajni ludzie xd

    3. hoopak

      hoopak

      Nie mam już szkoły ;c

    4. KOV

      KOV

      Zamień się hoopak plz

    5. Hector

      Hector

      hoopak, niestety nie tylko ty, teraz nie pozostało nam nic tylko pracować żeby jakoś wyżyć

    6. hoopak

      hoopak

      KOVPL - w każdej chwili się chętnie zamienię. Hector - od 1 października studia ;).

  18. Oby grało się tak dobrze jak kiedyś, widzimy się w grze. W sensie masz nowy sprzęt i chcesz grać tak jak kiedyś na takiej samej ilości FPS, czaje czaje sprytne Tak btw. mamy problem i nie ma nikt z org huntleya więc no ciężko będzie z taranuwą
  19. DaszeK

    Teraz To Dowalił. . .

    Serio? Działa tylko jak nie stosujesz nawet małych jednych przekleństw Hmmm... Trzeba także mieć sprawny mózg także no Ktoś coś jakiś tani dobry blacharz ?
  20. Gimnazjum, migacze i te sprawy
  21. Kanał: Prywatny Nazwa kanału: Kuchnia DaszKuna Czy kanał jest używany minumum 2 razy w tygodniu?: TA Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  22. Doda ktoś do gildii ?

  23. @KNX bo masz pusty mozg XD

    1. DaszeK
    2. sishatenjp

      sishatenjp

      znencasz sie nad kolegami w szkole? czy tylko nad tobianszkiem t.

       

    3. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      napisałbym coś niemiłego ale Bolek obserwuje

       

  24. Coś tu jest nie tak, sporo osób zarejestrowało się na forum 23 września

    1. gibipl

      gibipl

      Wtedy założyli forum geniuszu

    2. DaszeK
    3. DaszeK

      DaszeK

      Tu chodzi o symboliczną date ;-D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin