Najlepszym trafem był Jacka oraz Nukill, można im ufać ( wiem co mówię )
natomiast dziwi mnie fakt że paul się dostał, nie ze mam coś do niego ale po prostu mnie to dziwi.
Kolejny dziwny fakt jest taki że tyle osób z SAPD się dostało, no ale cóż.
Jedyny co mogę napisać GZ nowi, oraz innym powodzenia w następnych rekrutacjach
Więc tak ( moja ocena )
Plusy
- Fajne miejsce ( bo nic tam nie ma )
- sensownie po układane domki ( ładnie dobrane pod miejsce )
- Helipady ( nie ma do kupna helikopterów ale może kiedyś )
- Mały skromny parking dla osób które chcą kupić tam dom
Minusy
- Jednego mogę się tylko czepiać ( coś takiego widziałem na serwerze którego nazwy nie wolno wymawiać - P - )
Moja ocena nie będzie najlepsza ( wiem że tamten serwer nie może sobie miejsca przywłaszczyć ale również plus jest taki że raczej się na czymś wzorowałeś )
Ocena to: 8/10
Nick z mumble: PiotreG
Nazwa kanału: Buda PiotrGa
Coś od siebie: chciałbym poprosić o dodanie podkanałów
- Prywatne sprawy ( z hasłem )
- Pogaduszki 1 ( bez hasła )
- Pogaduszki 2 ( bez hasła )