Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Cometa za 140k nie kupisz...
  2. za 130 już da rade kupić SGT
  3. Na steam kup... taniej niż w sklepie ;v
  4. Zapoznaj się z trgulaminem kolejne twoje ,, licytować itd. ,, będzie nagradzane punkcikami
  5. Bajoo ;v i tak szybko wrócisz ;3
  6. DaszeK

    Comet unikat

    Zapoznaj się z regulaminem, kolejny twój ,, ref ,, będzie skutkował punkcikami :3
  7. DaszeK

    Lock

    Nie jest to unikat... nie wprowadzaj graczy w błąd...
  8. DaszeK

    Żegnam się z wami ;p

    Emmmm ??? Emmmm ??? No chyba nie ? Masz zpstać, to rozkaz ;3
  9. Kto wieczorem wstaje temu zbyk bana daje

    1. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      Ups ja wstałem wczoraj wieczorem ;( mam bana !! :( uciekam

    2. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      Kto popołudniu wstaje temu Nex kicka daje

  10. DaszeK

    Lock

    Nie jest to unikat + dzień w dzień spotykam pare na drogach...
  11. To uczucie kiedy zabierasz prawko a typ ci pisze ,, skarga na forum ,,

    1. DaszeK

      DaszeK

      Tyle że tych skarg nie ma :D

  12. Model: News Chopper Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1700km ( rośnie ) Usterki: Brak Cena: 700k do Mocnego nego ID: 7572 Kolor: Biało Niebieski Tuning: LPG 75 litrów Kolor świateł: Standard SS'y: Stoi na giełdzie, ktoś poprosi to wstawię Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Pietrek Informuje iż jest to pierwszy takowy helikopter na serwie oraz z tego co wiem jedyny w obiegu graczy, cena jest do mocnego nego, nie piszcie mi ,, wymiana ,, bo dobrze wiemy że jest zakaz.
  13. Nie kupuj LG najpierw robili magnetofony a potem się zabrali za telewizory i telefony miałem L3 i L9 BEZNADZIEJA polecam Sony Xperia M2 Lub zarąbisty tel Samsung Galaxy Core Prime za 550zł polecam włącza mi się w 5 sekund nie zawiesza, 8GB pamięci wbudowanej idą na niego gry ze sporymi wymaganiami np. WoT mi chodzi na naj ustawieniach na 30 FPS ach, mam w nim LTE więc też plus posiada wiele ciekawych opcji, także polecam te dwa ;3
  14. Amj nie jest to jedyny camper. Pomyłka... wybacz ;c
  15. A News Chopera pierwszy i z tego co wiem jedyny na serwie, posuada LPG 75 litrów lecz musiałbyś dać troszke więcej.
  16. DaszeK

    sprzedam

    Zapoznałeś się niby z regulaminem ? Kolejna twoja wypowiedź typu ,, ref ,, skończy się punktami
  17. DaszeK

    Odchodze... :(

    No chyba się pompom pomyliłeś... BIEGIEM MARSZ, DZIAŁ APELACJE WZOREK, SERIAL i nie dyskutuj
  18. DaszeK

    WoT,

    ;3 trzy czwarte tiery także nie jest źle ;D
  19. DaszeK

    WoT,

    Na kompa czy tel, jak na tel to zapraszam Piertek15
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin