Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    3majcie się

    Też mam sporo wspomnien z naszą grą tutaj, szkoda że ten rok tak szybko minął, mam nadxieje że kiedyś wrócisz, i znów będxiemyvodwalać jak kiedyś, powodzenia w życiu priv, jesteśmy w kontakcie na fb
  2. DaszeK

    Witam wszystkich

    Witam bardzo serdecznie, miłej gry.
  3. DaszeK

    Odchodzę //Veq..!

    Łeee no szlpda, narson ;v
  4. 1. Nie ma tematu że ktoś robi gleby 2. Nie ten dział 3. Zamykam
  5. DaszeK

    szukam autka do 2k

    Ja to zamykam... MASZ SIĘ DOSTOSOWAĆ DO WZORU...
  6. Cheetah LPG 50L zielony licznik, zielone lampki ;3 Tahoma LPG 75L hydra Buffek Bobcat Manany Walton id 1001 :3
  7. Helipad zawsze można przesunąć, zmienić jego pozycje. Sam projekt bardzo fajny 10/10 ;D
  8. Dalej dalej ! Jeszcze troche i comet jest twój !
  9. Blade sprzedany !!! został comet !!! Negocjować !!!
  10. Sentinel sprzedany !!! Został comet i Blade !
  11. Sentinela oddam za 80, blade bez tuna za 90 ! Dalej dalej !
  12. Wypowiedziało się tu 100 graczy, na razie to zamykam, sprawę kieruje do administracji RCon
  13. Model: Sentinel Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1100 km ( rośnie ) Usterki: Brak Cena: Zaczynamy 10k MP 2k KT 110k ID: 8319 Kolor: Biały Tuning: Felgi Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pietrek Model: Blade Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 900km Usterki: Brak Cena: Zaczynamy od 20k MP 2k KT 140k ID: 3809 Kolor: Szaro niebieski Tuning: Hydra, dach, felgi Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pietrek Model: Comet Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 8.3k Usterki: brak Cena: Zaczynamy od 40k, MP 2k KT 170k ID: 4607 Kolor: Niebiesko Biały Tuning: Niebieski licznik, LPG 75 litrów, rejka ,, LAGER ,, felgi Kolor świateł: standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pietrek
  14. Dawaj no mi tu lepiej linkacza
  15. DODAM ŻE ZOSTANIE PODMIENIONE TYLKO I WYŁĄCZNIE KILKA AKTUALNYCH FELG NA INNE, CHYBA ŻE ADMINISTRACJA RCON ZMIENI ZDANIE.
  16. Więc tak, nie jestem od motoryzacji, ale nikomu się zabrać, więc, no ktoś musi, drogi NeX pisał, by zrobić głosowanie, proszę bardzo 1. http://pl.addonscity.com/gtasa/gtasa_mody/6847-nowe-felgi.html 2. http://newmods.cba.pl/index.php/archiwa/504 3. http://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/9785-nfs-mw-wheel-pack/ 4. http://chomikuj.pl/AkkosPL4/Dodatki+do+Gier/Grand+Theft+Auto+San+Andreas/Nowe+Felgi*2cKo*c5*82paki,4108842700.rar(archive) Oraz tak zwane 5, czyli wy, po prostu dajecie linka, a ja go dodaje Również dodam, iż rconi, no za bardzo nie chcą trójeczki, chyba wiemy z jakiego powodu.
  17. DaszeK

    sprzedam woltona

    Umiesz czytać ,, ogłoszenia od administacji rcon ,, nie dział ,, spszetam woltona ,, ...
  18. Cheetah, blade, merit, 3 tahomy, buffek , 4 manany, walton i chyba tyle ;^
  19. Nowa Sygnaturka - Nowa Sygnaturka

    1. Namik209
    2. Staff.

      Staff.

      A to chyba jest nowa sygnaturka :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin