Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Tak jak gracz up napisał, klocek ci starczy a bram administarcja już od dawna nie wgrywa, szanse na ich wgranie są marne a jeżeli już to zostanie pobrana od ciebie opłata
  2. DaszeK

    Żegnam

    Nie :> nie mam co do roboty tutaj :>
  3. DaszeK

    Żegnam

    No spłacę mihakera i też zwijam manatki :> Narka ;/
  4. Po 1. dostajesz punkty za nabijanie sobie postów ( regulamin byś zobaczył ) Po 2. Fubfel dziś kupił za 190k z przeb 12k więc...
  5. Ja z for lajfem bzyku Bzyk a tu patrzy na nas ZbyK ( nie mojego autorstwa ) :>
  6. DaszeK

    Nowe felgi

    Chyba że administracja zmieni ceny ale jak już to całego tune
  7. DaszeK

    Nowe felgi

    Ceny się nie zmienią, tylko wygląd felg
  8. DaszeK

    Nowe felgi

    https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiV0aPV9-PKAhWFpg4KHYZyCQMQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fgtasasharemods.blogspot.com%2F2012%2F12%2Ffm3-wheel-pack-final.html&psig=AFQjCNGRVNkjA01hS-VSF_wlyBjBDwo_hQ&ust=1454875470637913
  9. DaszeK

    Nowe felgi

    Nie chcemy nowych spoilerów, tylko nowe felgi
  10. DaszeK

    Nowe felgi

    Prosiłbym bardziej o jakieś Linki do ciekawych rodzai felg, Jeżeli jesteś na TAK/ NIE to zagłosuj i nie pisz.
  11. DaszeK

    Nowe felgi

    Aktualne Felgi są tandetne, Nie ma felg do Low Riderów nie ma Felg do aut Muscle, Jeden Rcon powiedział by zrobić ankietę, drugi by spytać się graczy, więc to pytanie do was, możecie dawać nawet Linki do jakiś ciekawych Felg To tylko ankieta więc jeszcze się nie napalajcie.
  12. Radze zapoznać się z regulaminem organizacji do 75 obiektów.
  13. DaszeK

    powracam !!!

    Witamy ponownie, miłej gry
  14. Bez tuna dam 200k ( tak na początek )
  15. DaszeK

    Sprzedam Cometa

    Licytujcie licytujcie dużo za niego nie chce ;D
  16. DaszeK

    ZR-350 ID 3701

    Licka od 120k KT 125K to tu nie ma się co licytować ;v
  17. Nie ma czegoś takiego ,, mój kuzyn ma pierwszą ale raczej nie będzie grał więc można uznać że pierwsza ,, jest druga i koniec...
  18. DaszeK

    Sprzedam Cometa

    Model: Comet Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 8.4k ( rośnie ) Usterki: Brak Cena: Licka od 100k MP 5k ID: 4607 ( 9 na serwie ) Kolor: Czerwono Czarny Tuning: LPG 75 litrów, felgi id 1096, Licznik Niebieski, rejka Lager Kolor świateł: Standardowe SS'y: Można napisać na serwie z chęcią go pokaże Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Piotrek.
  19. Bardzo ładne lecz chyba niepotrzebny jest tam większy parking bo mało tam aut widuje Nie mniej jednak ładny parking
  20. DaszeK

    odchodze ; (

    Nq ;v miłej pracy i wracaj szybko
  21. Poprawiaj chłopie te oceny i wracja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin