Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Model: Elegy Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 500km ( rośnie ) Usterki: Brak Cena: Licka od 100k KT 250k ID: 1283 ( 5 na serwie ) Kolor: Niebieski Tuning: Spoiler, Flegi ( 1096 ) Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pietrek
  2. W sumie to dla mnie zasługuje na range support - Michaler -Pepik aka epik - BylemTu - Krul* ;>
  3. Michaler ? 1800 godzin ? Czemu by nie ?
  4. Staff dorobił, można zamykać.
  5. No w twoim przypadku jest to pewne :>

  6. DaszeK

    Wymuszona przerwa

    Pozdrów go ode mnie, niech zdrowieje, kuruje się chłopak ;d
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. DaszeK

    Żegnam ;]

    Oj Ciper Ciper, no rozumiem, ale masz wracać ;c
  9. DaszeK

    [TXDW]Spawn SF

    No Gr6... postarałeś się 10/10
  10. Qward ale po co ? ;v ta stacja by była dla osób które bym tam mieszkały/ przejeżdżały i potrzebowałyby paliwa ;v
  11. @LOCK ( zamykam ponieważ chciałem uzyskać informacje od gracza, jakie i posiada cheetah ? )
  12. Zelo nie wgrają, aledzięki za opinie
  13. Masz 24 godziny na dodanie perfixu, inaczej twój temat zostanie zamknięty.
  14. DaszeK

    Nowe felgi

    Prawdoppdbnie pare aktualnych modeli zamieni się na inne
  15. Lagerq prawdopodobnie się to zmieni :>
  16. DaszeK

    Witam ponownie.

    ,, dwie osoby znają i lubią ,, pierdoły opowiadasz... ja bym tych osób które ciebie lubią na palcach nie zliczył, a jeżeli myślisz że tylkodwoe to ja się w nie wliczam, no i witam ponownie
  17. DaszeK

    Nowe felgi

    Czekamy na decyzje administracji rcon
  18. Dzięki ;D starałem się jak mogłem ;D
  19. No więc jak sama nazwa wskazuje, Stacja Benzynowa w Palomino Creek w miarę skromna, nie wiem czy się spodoba bo dawno w ME nic nie robiłem plus nie mam talentu ( nie jest to mój pierwszy projekt ) stacja jest ogrodzona, ma dwa wjazdy/wyjazdy, no i parę małych szczegółów, Robiłem to koło 2 godzin ;v http://imgur.com/a/NsYTq Oceniajcie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin