Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. Czy ja udostępniłem ? po prostu napisałem, że skoro nie masz pieniędzy to nie licytuj...
  2. Napisano 9 minut temu Pietrek, dnia 21 Kwie 2016 - 17:09, napisał: A jak to dodać? Regulamin przeczytaj, tam wszystko jest napisane...
  3. Masz 24h na Dodanie Perfixu Sprzedam/ Kupie
  4. Miper najpierw zarób te 62k, za podbijanie a nie mienie takowek sumy na koncie moge ci dać pkt. 61k zostaje.
  5. DaszeK

    lock @

    Oni ci dają oferty, użyj mózgu... Dopiero teraz napisałeś że nie sellniesz za mniej niż 110k..
  6. 61k o 3k to ja mogę przebic za wiecej warte auto
  7. Dodam że na SS' ach nie widać LPG, mogę brać nawet bez spoilera.
  8. DaszeK

    lock @

    Cena: 126k (do nego ! ) Skoro do nego, to dał ci oferte, pomyśl chwile zanim coś napiszesz... Nie dostanie pkt...
  9. Mogę co za niego dać 55k, trudno się tego pozbyć, zdecydujesz się to pisz pw.
  10. DaszeK

    Kupie auto do. 500k

    Cheetah lampy zielone licznik zielen lpg 50l przeb 7k id 3816 5 na serw offki
  11. DaszeK

    Nasze Piękności;*

    Wasze piękności I Nukilla :>
  12. Moge ci sprzedac cheetaha zielone lampy, zielony licznik LPG 50L za 320k + doniesiesz 180k Cheetah 5 na serwie.
  13. DaszeK

    Powracam , eldoo ;)

    Lel długo coe u nas nie było, witam ponownie.
  14. KT zostało zmniejszone !!! Licytować !!!
  15. Widzę że kolega na noobla zasługuje.
  16. Model: Cheetah Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Koło 7k Usterki: Brak Cena: Licka od 450k MP 5k KT 690k ID: 3816 ( 5 na serwie ) Kolor: Biały Tuning: Felgi ( 1096 ) ogranicznik, LPG ( 50 litrów ) Zielony Licznik Kolor świateł: Zielone SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Pietrek
  17. Przód przerobic możesz tak to bardzo fajna podmianeczka
  18. Tak samo gracz z buffalo może wiedzieć ile jest wart i za ike jest wyceniony, skończyłem rozmowe
  19. Krypton, on go ma od stycznia bo przy mnie kupował... Tak samo jak ty janek myślisz że ktoś da 300k za eleganta... Nie macie nic do powiedzenia związanega z licką to się nie wypowiadać...
  20. Dawidku, przecież nie możesz grać bo masz złamany kark reke, i co jeszcze ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin