Skocz do zawartości

DaszeK

Gracz
  • Postów

    1 895
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez DaszeK

  1. DaszeK

    Pożegnanie - Namik209

    Ehhh, no to cześć...
  2. DaszeK

    Żegnam //HDaTa

    Rozwalić te kupę i wracaj do nas, szybkiego powrotu do zdrowia, papa
  3. DaszeK

    Stacja paliw

    ... Aktualnie znajduje się tam siedziba DES, obok znajdowała się ostatnio, jest nowa.
  4. DaszeK

    Osiedle

    Brzydkie, i jeszcze ten napis ,, jeżeli szukasz mapera pisz pm ,, najpierw się poducz w ME a potem uważaj się za mapera.
  5. DaszeK

    Choinki by Staff.

    Proszę wgrajcie je na serwer, są piękne <33, 10/10
  6. DaszeK

    Zamienię zr-350

    Dostosuj się do wzoru oraz dodaj perfiks...
  7. DaszeK

    Sprzedam Mavericka

    Model pojazdu: Maverick Przebieg: 70k ( rośnie ) Cena: Licytacja od 350k minimalne przebicie 10k, KT 660k ID: 8602 Kolor: Góra niebieska, dół ciemny szary Tuning: nic nie ma Kolor świateł: Standardowe ( ja nie wiem czy to wgl ma jakieś światła ) SS'y: http://imgur.com/a/pCpYe Interesują mnie również offki w autach ! Jeżeli cena mi się nie spodoba helikoptera nie sprzedam !!!
  8. Ładne, lecz po co baza frakcji, skoro pewnie nie zostanie dodana pod pretekstem ,, SAPD jest od holowania i suszenia ,,
  9. DaszeK

    Żegnajcie ziomeczki

    Bajo, wracaj szybko
  10. Typ: Willa/ Domek jednorodzinny Lokalizacja: Las Venturas/Tierra Robada Cena wynajmu 24h: 150PLN Cena nieruchomości: Licka od 4k Minimalne Przebicie 500PLN KT 25k Opis: Dom położony na zaciszu, bardzo rzadko można spotkać tam jakiegokolwiek gracza, domek ma skocznie, miejsce na łodzie, oraz mały daszek gdzie można lądować helikopterem, posiada dużo miejsca na auta, interior domu Carla z fabuły SS'y: http://imgur.com/a/qYkh0 Jeżeli cena mnie nie zadowoli nie sprzedam
  11. Powodzenia wszystkim w rozmowie kwalifikacyjnej :)

  12. DaszeK

    Andrzejki

    Teraz tak brać to na logikę, czasem bywam na serwie w godzinie 21- 0.00 o 23.00 na serwerze jest zwykle mniej niż 20 graczy, proponuję to przenieść na piątek, wtedy pewnie zjawi się więcej osób.
  13. ... Możesz mnie cju nie straszyć ?? Elo elo :3
  14. Ciekawe, dowiedziałem się od pewnej osoby która była na kanale, cytuje: Fake to wszystko zmyślił by ud****ć Mango za to iż Fake nie umie latać i lądował na jezdni, potem Fake się chwalił na kanale że udupił mango, pewna osoba która była wtedy na kanale mi to powiedziała, jeżeli administracja wierzy innym na słowo, to śmiech na sali
  15. Wypowiem się bo Mango to mój dobry pracownik : Mango to w miare miła osoba, przy innych nikogo nie obgadywał, lecz konsekwencje we frakcji zostaną wyciągnięte.
  16. DaszeK

    Kupie Helikopter

    Maverick kupiony @lock
  17. Helke bym se kupił, ale nikt nie ma ;/

  18. DaszeK

    Odchodzę...

    Bajo bajo ;c wracaj szybko ;d
  19. DaszeK

    Kupie Helikopter

    Model: Helikopter SeaSparrow/ San News ( News Chopper ) Przebieg: Byle jaki Cena: Do 500k Tuning: Może być bez tune Inne: Obojętne Nie interesują mnie komentarze ,, Mało kogo stać na helke ,, czy ,, mało kto ma helikopter ,, Nie masz helki, bądź nie znasz osoby która może ją posiadać = nie wypowiadasz się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin