Skocz do zawartości

Alcohol.

Gracz
  • Postów

    28
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Alcohol.

  1. Alcohol.

    @LOCK

    Clover 1.8 1,2,3 up, reja, wykr.,ogr,felga,spoiler, wydech lpg25 4,5k przebiegu
  2. Alcohol.

    Skup aut

    Sabre full UP, wykrywacz, ogranicznik, reja, felgi, LPG 25
  3. Alcohol.

    Cover 1.8

    ID pojazdu: 15437Model: CloverPojemność silnika: 1800cm3Przebieg: 4. 5kTyp silnika: Benzynowy, Bąk 35Modyfikacje pojazdu: felgi moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DZIK), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, butla LPG 25Screen'y: - Cena: offerty
  4. Admiral ładniej wygląda z tą zgrabną dupcia w sedanie.
  5. Może ktoś by stworzył cloverka albo saberke w cabrio?
  6. Alcohol.

    Telefon do kupna

    Ewentualnie lite 20 Ja kupiłem nówkę nie latane za 1499 i mogę polecić
  7. Clover 1.8 up 1 up 2 145 k nego
  8. Clover 1.8 up1 i up 2 cena jaka mnie interesuje to 145k
  9. Temat do zamknięcia. @klozet
  10. Serio? Szukałem i nic.
  11. Nie dzięki Zastanowię się Nie dzięki
  12. Model: Cokolwiek Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: obojetnie Cena: ofki  Dodatki: obojętnie Coś od siebie: na pv!
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Sabre 1.6 ogranicznik, wykrywacz foto,cb,stereo,up 2 i 3 LPG 50
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Alcohol.

    KONKURS [3 pojazdy]

    Fajnie było by mieć jedno z trzech ^^
  17. Alcohol.

    Konkurs [Burrito]

    Wesołych Świąt !
  18. Dobra,stwierdziłem że trzeba w ciul wyrzucić win xp ,na win 7 będzie to chodziło i nie będzie problemów z odpaleniem czego kolwiek?
  19. Obawiam się że ten komp nie nadaje się na win xp xd
  20. Dobra.Trochę dziwna rzecz mnie teraz napotkała.Pobrałem starszą wersje mta 1.5.2 to odpaliło normalnie.Gdy chciałem wejść na serwer mta powiadomilo mnie o tym że ten serwer wymaga nowszej wersji i czy ma pobrać.Kliknęłem tak i nagle komp się zresetował i dalej ten sam problem był.Także tu chyba wina jest MTA i win xp nie obsługuje tej wersji 1.5.5 Macie jakieś pomysły czy trzeba pomyśleć o win 7 ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin