Siemanko,siemaneczko.
Pierwszą sprawą jaka zainstniała i mnie drażni bo nie mogę nic z tym zrobić.Rzecz polega na tym że podczas gry na serwerze nie mogę w ogóle użyć F1-F12.Wszystkie fukcje które są pod tymi klawiszami w rozgrywce nie działczą,nie wiem o co się rozbiega...Laptop to jakiś HP nie jakiś z czasów epoki starożytnej.Nie dawno kupiony.System operacyjny Windows 10.
Druga sprawa jest taka,może ktoś będzie wiedział.Chwilowo będę zmuszony mieć internet z limitem transferowym 8 GB.Pytanie jest takie ile gra na serwerze naszym będzie żarło tego transferu?Niby na SA-MP mało ,ale chyba SA-MP od MTA czymś się różni.