Skocz do zawartości

Ryju

Gracz
  • Postów

    250
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ryju

  1. Nick chwalącego: Ryju Nick chwalonego: Karny., @xXkozakXx, @CiasteK*, @kinderbape, @WikoGaming Powód pochwały: Piękne, zabezpieczenie zlotu na g1 Opis zdarzenia: Robiłem zlot g1, ratownicy po napisaniu do jednego (nie pamietam kogo) zjawili się dużą ekipą na zlocie i poprawnie zabezpieczyli. Data zdarzenia: 02.06.2019 Dowód w postaci ss'ów lub logów: https://imgur.com/a/H80o4f7
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ryju

    Zlot na 1/4 mili by Ryju

    Siemaneczko, dzisiaj odbył się zlot organizowany przeze mnie na G1, później przejechalismy konwojem na 1/4 mili gdzie się ścigaliśmy itp. Zapraszam do obejrzenia screenów z mili https://imgur.com/a/LpRSkWS https://imgur.com/a/v4E5N4k Dzięki wszystkim za udział i zapraszam brania udziału w moich kolejnych zlotach! screeny: @Ryju oraz @.Sw
  4. Cóż za zainteresowania XDDDD

    1. Nieznajomy_1537

      Nieznajomy_1537

      no a jak Ryju normalnie lecimy 

  5. Polecam się na przyszłość i redaktora również
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Z kim będzie teraz odwalane XD? 3maj się byku
  18. No nie wsiądziesz, ale nie ty a kolega który miał pościg powinien puścić binda żebym odłączył się od pościgu.
  19. Z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku mieć "Dźwięki MTA" włączone. A gdy wyjeżdżałem z kopalni nie miałem w polu widzenia żadnego pościgu.
  20. A tutaj ss-y jak naprawiam opony. Czekam na moje 3600 PLN https://imgur.com/a/6kRcFgV
  21. Nick funkcjonariusza: @DanieK @Kacperix3 Data i godzina zdarzenia: 26.04.2019 22:40 Pełen opis sytuacji: Wraz z kolegą @BlackSkorpio69 wyjeżdzaliśmy z kopalni. Jechaliśmy (ja około 120 km/h) a kolega nie wiem ile. Wjechaliśmy na most i oskarżeni stali przy moście. Pomyślałem, że pewnie ciężarówką wagę sprawdzają. Dojeżdżamy bliżej, a tu kolczatki przed którymi nie zdążyliśmy wyhamować. Moje 3x wzmacniane opony po 98% i @BlackSkorpio69 4x wzmacniane poszły się... Spojrzałem za siebie, a tam jakiś inny policjant gonił sobie jakiegoś cejotka. Więc tak: Nie dostałem binda "Odłącz się od pościgu" ani nic z tych rzeczy. Gdybym dostał takiego binda to wiadomo, że bym się odłączył, ale tak to ani mi się tekstury nie wczytały, ani nic. Prosłbym o oddanie moich pieniędzy za wzmacniane opony. A @BlackSkorpio69 jeśli chcesz coś dodać to proszę bardzo :P. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/6kRcFgV Ja, Ryju zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin