Skocz do zawartości

Ryju

Gracz
  • Postów

    250
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Ryju

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Siema siema za chwilę dostaje UB i powracam do żywych na tym serwerze xD
  3. Ryju

    Pokaż swoją twarz

    http://imgur.com/gallery/nyyrua3 Ryju na zgonie w wakacje XDDDDDD
  4. Ryju

    Pokaż swoją twarz

    ((Usuniete bo zabiera dużo kb XD))
  5. @Suchy2132 za bycie pod wpływem alkoholu na służbie
  6. Ryju

    Narazie mordeczki

    Za 3/4 miesiące myślę że wrócę!
  7. Ryju

    Narazie mordeczki

    To nie ode mnie zależy kiedy wrócę ;/
  8. Ryju

    Narazie mordeczki

    Chodź na discorda a nie xD
  9. Ryju

    Narazie mordeczki

    No 999 za wyzywanie administratora.. Nie będę się użalał tylko jakby ktoś chciał pograć na innym serwerze ale prędzej w ETS2 to mój discord to Ryju#7060 Jakby ktoś chciał posłuchać moich "audycji" to zapraszam na YouTube "DJ RYJU" @Bored ty cyganie żydzie bedzie mi brakowało ciebie XD @Matjus Podaj tego Facebooka @Ravit Mam nadzieję że dasz mi się kiedyś przejechać audi 700 konnym i kupisz ten wzmacniasz do mikrofonu i zastąpisz moje miejsce w radiu @TheMistrzuu* dzięki za danie mi szansy w radiu. @ThePitu.. dzięki za miło spędzone minutki i danie mi szansę w powrocie @Inv z tobą to się nie żegnam bo będziemy pykali w ets-a (mam nadzieję że nie wyrzucisz mnie z discorda) @BloodD nie pokampimy już baz @Suchy2132 z tobą to dopiero wspomnieć ale nie będę pisał bo zielony nick stracisz XD Mam nadzieję że nie jesteś już na mnie wkurzony za to co było. @TheMagulon* ty mordeczko masz mnie dodać na Facebooku bo ja tobie zaproszenia wysłać nie mogę. I jak już odzyskasz prawko nie szalej szalej :v No trzymajcie się
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Jes gnuj a jak z policjom powiec
  18. Ryju

    Baza organizacji

    @Inv mówi że podbije zara :v
  19. Jestem na tak, oczywiście ja bym ich nie kupił bo wolałbym się ślizgać i latać boczkiem
  20. Nazwa nieruchomości: Domek na organizację z miejscem na dużą ilość pojazdów Lokalizacja: Obojętnie Cena: Bez limitu, proponować z rozsądkiem. Coś od siebie: Chciałbym żeby było miejsce na sporo pojazdów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin