Skocz do zawartości

driftz

Gracz
  • Postów

    120
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez driftz

  1. https://www.youtube.com/watch?v=TJ2hRTSgm2A&ab_channel=DominikSkowyra
  2. driftz

    Zion 2.2 FT !

    Model: ZionID: 63926Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 6028 kmDodatki: FTCena: 950k do negoCoś od siebie: Zion 2.2 FT sztos es SS’y: https://imgur.com/a/b869kVJ
  3. Kiedyś 7/10 teraz to raczej 2/10
  4. driftz

    Konkurs o 30 000 PLN

    @Draveq @JAKUBEX. @Dobert
  5. Legenda mówi, że kiedyś jakiś rcon tam zajrzał Skargi do Administracji RCON 
     

  6. driftz

    Stałe 60fps. Pomocy.

    Na 4life nie da się mieć stałych 60 fps
  7. driftz

    Pokaż swoją tapetę

    https://imgur.com/a/N13uHQc
  8. https://www.youtube.com/watch?v=YJhlm2aTS0M&ab_channel=BlackBeats
  9. Szkoda, że ludzie chcą nawet nabijać sobie reputacje/atencje na zmarłym graczu. I tak 3/4 tych ludzi co piszą statusty nie znały go albo ledwo co znało no ale co. Dzień jak co dzień na 4life.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  16 więcej
    2. Tomxcio

      Tomxcio

      Niestety MLK, jednak są osoby, które chcą tylko reputację i o to w tym statusie chodzi.

    3. veeito.

      veeito.

      Dlatego nie zwracaj na to uwagi, jeżeli ci tak to bardzo przeszkadza. Ja nie widzę nic w tym złego. Wyżej wspomniałem, że każdemu kto gra na serwerze, należy mu się szacunek.

    4. Tomxcio

      Tomxcio

      @Veeito Do postów nie mam niczego, rozumiem oddawanie szacunku, jednak nie szanuje osób, które widzą w tym tylko repkę.

    5. veeito.

      veeito.

      Zakończmy proszę tę zbędną dyskusję, gdyż uważam, że nie ma ona jakiegokolwiek sensu. Jak komuś tak bardzo to przeszkadza, to niech minie okiem dany "post" pod repke, i tyle. Miłego dnia.

    6. kejrun

      kejrun

      90% statusów nie dostało tego lajka, o którego robicie całą spine. Uwierz, że praktycznie każda osoba która napisała ten status miała z nim styczność.

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. driftz

    Pokaż swoją tapetę

    https://i.imgur.com/5Zj9qV2.mp4
  12. Nic nie wprowadzacie jako biznes jedynie, tyle że nagle bawicie się w RP z bombą i blokujecie całego spawna sf
  13. Widze, że ktoś próbuje, ale nie wiem, czy jest sens jak i tak to wygram
  14. driftz

    40k do zdobycia

    @Dobert @JAKUBEX. @Draveq @ol@f @Kragenss
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Ładny bullet w tle mogę klucze do niego?

    1. Tomxcio

      Tomxcio

      No nie wiem Panie Heniu.

    2. driftz

      driftz

      No ale ja wiem /me kradnie klucze do bulleta 
      /do udane?

    3. Tomxcio
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin