Skocz do zawartości

driftz

Gracz
  • Postów

    120
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez driftz

  1. fajne tło xD

    1. AdiSss
    2. driftz

      driftz

      mnie nie ma ale przeboleje

    3. PerPani

      PerPani

      Kurła, kiedyś to było 

  2. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Kozixon 2. Najlepszy Moderator/ka: @Lewanek* 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Emiljusz @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: - 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Fight 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Kubixior 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: -- 11. Najlepszy Lider: Nominowani: KAMIL720 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Tomxcio* @Draveq  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: --- 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: --- 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Tomxcio* XD 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Śnieg 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia/Kurier 19. Najbogatszy Gracz: --- 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): ---
  3. No nie wiem panie Heniu możemy się spotkać na błenawisasocialclub

    1. Tomxcio

      Tomxcio

      To chyba sie spotkamy

  4. driftz

    Konkursik o sumę ponad 45k

    Jestem cejem i biorę udział w konkursie @Draveq @Dobert @JAKUBEX.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Wesołych Świąt @ol@f @Draveq
  7. driftz

    Oceń avatar osoby wyżej.

    auto kozak film więc spoko 5/10
  8. driftz

    Oceń avatar osoby wyżej.

    troche leniwy ten avatar
  9. Czy tylko mnie śmieszą pożegnania gdzie jakieś randomy oznaczają połowę serwera, po czym wracają po tygodniu?

  10. Panda dawaj za garaże!

    1. Walker*

      Walker*

      chlopczyku przeciez cie zmieice z planczy nawet nie podchodz

    2. driftz

      driftz

      Ja już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

    3. Walker*

      Walker*

      bedziesz plakac w szpitalu a smiac sie bedziesz jak siebie w lustrze zobaczysz po jednym weselniaku 

  11. Nie miałeś zmieniać nicku na Lubella* ?

    1. Lukass.

      Lukass.

      tak ale mi nie zaakceptowali dalej XDD

       

    2. Lukass.

      Lukass.

      a jednak zaakceptowane ale chyba pozostane jednak przy tym starym nicku

    3. driftz
  12. Dodaj jakąś piosenkę w tle bo jak nic nie mówisz jest cisza. Też następnym razem jak będziesz gdzieś jechał i nie będziesz mówił to przyspiesz film albo zrób cięcie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin