Witam! Zapewne jesteś tu bo brałeś udział w konkursie o waltony, lub też chcesz zobaczyć szczęśliwych zwycięzców!
A więc wytłumaczę jak odbywało się losowanie!
Każdemu z was został nadany numerek (Np 1 - Gdy napisaliście komentarz jako pierwsi, 10 jak dziesiąci napisaliście komentarz) Oto screen z numerkami - https://imgur.com/a/gZUwUH8
Przypominam iż nie mieliście większych szans gdy napisaliście komentarz jako pierwsi!
https://imgur.com/a/xE4KvKY - Jako iż było was aż 21 ustawiłem w maszynie aby rozlosowała numerek od 1 do 21! A więc przejdźmy do losowania!
Pierwszym wygrany jest Tomek1233 - Gratulacje!
https://imgur.com/a/GAu3cKk
Drugim wygranym jest FareseQ - Gratuluję!
https://imgur.com/a/XIu7PMP
A więc trzecie miejsce zajmuje TytanowyMirek.CJ - Gratulacje!
https://imgur.com/a/rWkjGf5
Przy okazji sprawdziłem czy zostawiliście lajka pod konkursem!
Wasze waltony:
Tomek1233 - Niebieski
FareseQ - Czerwony
TytanowyMirek.CJ - Różowy
Proszę zwycięzców o zgłoszenie się do mnie w grze na /pm!
I dziękuje każdemu który brał udział
A więc jeszcze raz gratuluję wygranym!