Skocz do zawartości

atrex

Gracz
  • Postów

    103
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez atrex

  1. atrex

    Problem z lewym altem

    Masz taki sam laptop jak ja kiedyś! Już tego nie naprawisz lecz program taki jak: SharkKeys pomoże ci w tym sam z niego korzystam i wszystko działa jak należy.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. atrex

    Witam

    Witam po 4 miesiącach przerwy
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. I co masz jakiś program/strone która daje większą szansę osobom które zrobiły to za pkt? Ehh moim zdaniem to chamskie nabijanie lików Za każdy zlajkowany mój post-0,5pkt (2 posty - 1pkt) - Bez przesady xDD
  6. atrex

    Konkurs o 100K

    Biorę udział 125883
  7. Też się zastanawiam czy takiego czegoś nie zrobić, ta gra już nie ciągnie jak przez pierwszy miesiąc mojego grania
  8. Twój nick: Jimmy_HemingwayNick osoby oskarżonej: egzo_11Powód napisania skargi: Pracownik odrzucił moje zgłoszenie, po czym napisałem mu na pm dlaczego to zrobił on napisał "Stare było nawet niewiem czy aktualne" - X-D. Czy naprawdę taki problem zapytać się mnie na pm czy aktualne czy nie? Tym sposobem pracownik pokazał swój poziom :-).Dowody: https://imgur.com/a/5Q63uWtŚwiadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): Nie ma.
  9. Witam! Zapewne jesteś tu bo brałeś udział w konkursie o waltony, lub też chcesz zobaczyć szczęśliwych zwycięzców! A więc wytłumaczę jak odbywało się losowanie! Każdemu z was został nadany numerek (Np 1 - Gdy napisaliście komentarz jako pierwsi, 10 jak dziesiąci napisaliście komentarz) Oto screen z numerkami - https://imgur.com/a/gZUwUH8 Przypominam iż nie mieliście większych szans gdy napisaliście komentarz jako pierwsi! https://imgur.com/a/xE4KvKY - Jako iż było was aż 21 ustawiłem w maszynie aby rozlosowała numerek od 1 do 21! A więc przejdźmy do losowania! Pierwszym wygrany jest Tomek1233 - Gratulacje! https://imgur.com/a/GAu3cKk Drugim wygranym jest FareseQ - Gratuluję! https://imgur.com/a/XIu7PMP A więc trzecie miejsce zajmuje TytanowyMirek.CJ - Gratulacje! https://imgur.com/a/rWkjGf5 Przy okazji sprawdziłem czy zostawiliście lajka pod konkursem! Wasze waltony: Tomek1233 - Niebieski FareseQ - Czerwony TytanowyMirek.CJ - Różowy Proszę zwycięzców o zgłoszenie się do mnie w grze na /pm! I dziękuje każdemu który brał udział A więc jeszcze raz gratuluję wygranym!
  10. atrex

    Konkurs o 3 waltony!

    @LOCK Zamykam konkurs! Dzisiaj w dziale pojawią sie wyniki!
  11. Dzisiaj w urzędzie lv najlepiej
  12. 5k moje bez dalszego nago xd
  13. atrex

    Odchodze - ImBox

    Nikt za tobą płakał nie będzie Robienie ustawionych konkursów z kolegą Napisałeś a co tam to tylko 20 PSC a tak na serio go nawet nie miałeś, pewnie na konkursie z kolegą go nie miałeś i tak samo jak twój kolega XD
  14. atrex

    domek

    Jeśli jedna osoba mi czegoś nie sprzeda to się nad tym domkiem zastanowię
  15. atrex

    Dom koło kuriera FT

    Ja go sprzedałem za 5 tysięcy nie wiem zkąd ta cena jak tam dużo nie pomieścisz
  16. atrex

    domek

    Pokaż blip na mapie gdzie to
  17. atrex

    Kolejny konkurs 50 PSC

    Skina w lolu lub też CS GO
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin