Avatar gotowy, mam na dzieję, że się oodoba. Jeżeki tak, to zostaw SERDUCHO i wyślij mi 1.500 PLN na ten PID: 126293. I bajlepiej potwierdzenie na forum na priv
Witam! Chciałbym się podzielić z wami, moimi amatorskini pracami graficznymi. Zapraszam was do oceniania moich prac (szczerze). Jeżeli chcesz mogę Ci taką pracę stworzyć za odpowiednią cenę podaną niżej...
Sygnatura - 2.000 PLN.
Sygnatura gif - 2.500 PLN
Avatar - 1.500 PLN.
Miniaturka na YT - 2.000 LN.
** JEŻELI PROSISZ O GRAFIKĘ, TO ZNACZY, ŻE AUTOMATYCZNIE AKCEPTUJESZ DANĄ CENĘ! **
Siemanko! Rozpoczynam na 4Life swoją przygodę, więc zaczynamy może od Pierwszego KONKURSU o 5.000 PLN.
Oczywiście, to jest kwota na pierwszy konkurs. Następny konkurs będzie o większą wygraną. Wszelki losowanie będzie odbywało się na stronie: RANDOM.ORG.
Więcej informacji dowiesz się na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Lg8Nalo9FP4
** ZOSTAW SUPERKE !! **
Witam! Powracam do MAP EDITORA, przygotowałem pewną mapę, a mianowicie siedzibę radia, która powstała w mieście San Fierro.
Mapa jest 100% autorska jak i wykonywana ponad 1.30 godziny. Tej mapy jak na razie NIGDZIE nie spotkanie, prócz na tych SS'ach Mam na dzieję, że wam wpadnie w oko I czekam na wasze opinie hehe
* ZAPRASZAM DO OCENY! *
Wleciał już DRUGI odcineczek z serwera! Chcesz, to obejrzyj i zostaw swoją opinie Pozdrawiam
https://www.youtube.com/watch?v=STUGKGm3HsI&feature=youtu.be
Twój nick: @Wiktorq
Nick członka frakcji: @krystian9001
Powód napisania pochwały: Świetna obsługa, pracownik używał kierunkowskazów i jechał zgodnie z kodeksem ruchu drogowego. Dodatkowo przez całą drogę, nawiązywał ze mną kontakt
Dowody: https://imgur.com/a/P3H188G
Coś od siebie: Moim zdaniem, ten oto Pracownik zasługuje na WIELKIEGO PLUSA