Skocz do zawartości

Tysieeek

Gracz
  • Postów

    284
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tysieeek

  1. Może się uda wygrać :-)
  2. Tysieeek

    Wedeshi! Graphics

    Okej tylko odblokuj sobie możliwość wysyłania do cb wiadomości
  3. Tysieeek

    Wedeshi! Graphics

    Fajowe prace A czy możesz mi wykonać właśnie taki banner jak tutaj jest (https://imgur.com/a/4xdaQWg). Tylko nick zmienić na Wiktorq i dodać pod spodem np. SUBSKRYBUJ
  4. Tysieeek

    Konkursik o pojazd.

    Wiktorq Może uda się wygrać
  5. Super, że wracasz "Późno i ciemno, ja wiersz Tobie piszę, nagle krzyk przeraźliwy przerywa ciszę. Widmo, to jakieś czy straszna zjawa? nie... to Akvezowi na nogę wylała się kawa." Hahaha
  6. Tysieeek

    Quiz o 4lifie!!!

    Achhh te pkt premium xdd Ale nie jest źle
  7. Audi A5 B5 BMW E60 czy BMW E90 ?
  8. A mi się bardzooo podobuje heheh
  9. Twój nick: @Wiktorq Nick członka frakcji: @RIPSONx Powód napisania pochwały: Bardzo miła obsługa, podczas kursu. Dowody: https://imgur.com/a/c7JvrU3 Coś od siebie: Złapałem TAXI na spawnie w Las Venturas. Zapytałem czy można na pracę Trans-Max w LV. Taksówkarz zgodził się, następnie poinformował mnie, że za kurs będzie pobierana opłata według taksometra. Po tej czynności ruszył z miejsca i jechał zgodnie z kodeksem ruchu drogowego (włączał kierunkowskazy, jechał z odpowiednią prędkością). Dodatkowo podczas transportu, kierowca nawiązywał ze mną kontakt głosowy. Miło spędziliśmy ten czas drogi. Moim zdaniem ten pracownik zasłużył sobie na pochwałę, ponieważ jest kulturalny i aktywny. Pozdrawiam Wiktorq
  10. Twój nick: @Wiktorq Nick członka frakcji: @Krystian6076 Powód napisania pochwały: Bardzo miła obsługa, podczas kursu. Dowody: https://imgur.com/a/8VbVDui Coś od siebie: Złapałem TAXI na mechaniku w Las Venturas. Zapytałem czy można na Lotnisko w LV. Taksówkarz zgodził się bez wachania, następnie poinformował mnie, że za kurs będzie pobierana opłata według taksometra. Po tej czynności ruszył z miejsca i jechał zgodnie z kodeksem ruchu drogowego (włączał kierunkowskazy, jechał z odpowiednią prędkością). Dodatkowo podczas transportu, kierowca rozmawiał ze mną. Utrzymywał ze mną kontakt i było bardzo przyjemnie. Miło spędziliśmy ten czas drogi. Moim zdaniem ten pracownik zasłużył sobie na pochwałę, ponieważ jest kulturalny i aktywny. Pozdrawiam Wiktorq
  11. Tysieeek

    4Life - Kosiarki

    Siemanko! Nie sądziłem, że pierwszy odcineczek się tak szybko przyjmie. Postawiłem wam poprzeczkę 5 łapeczek w górę a nabiliście dwa razy tyle... Jestem bardzo zadowolony! Jeżeli spełniliście wymagania związane z barierą następnego odcinka, to nie mogę was zawieść i wpada kolejny odcinek z serwera na kanał, tym razem powiększam barierę łapek, ponieważ coś za szybko to wam poszło hehe 20 LIKÓW i nagrywam nowy odcineczek !!!!!!!!
  12. Tysieeek

    4Life - Magazynier

    Dzięki Mikrofon już pod głosiłem następny odc będzie lepszy xd A co do nagrywania, to pomalutku stopniowo do celu (od prac do pościgów hehhe)
  13. Tysieeek

    4Life - Magazynier

    Siemanko! Z racji takiej iż posiadam sporo FPS na serwerze po formacie komputerka, to postanowiłem nagrywać na YouTube filmiki z MTA i w tym z serwera 4Life. Jeżeli filmik wam się spodoba, to zapraszam do lajkowania i subskrybowania by być na bierząco z materiałami 5 LIKÓW i nagrywam nowy odcineczek !!!!!!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin