Skocz do zawartości

Tysieeek

Gracz
  • Postów

    284
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Tysieeek

  1. Tysieeek

    Grafiki by Wiktorq

    Avatar gotowy, mam na dzieję, że się oodoba. Jeżeki tak, to zostaw SERDUCHO i wyślij mi 1.500 PLN na ten PID: 126293. I bajlepiej potwierdzenie na forum na priv
  2. Tysieeek

    Grafiki by Wiktorq

    #Kolejna moja praca!
  3. Tysieeek

    Grafiki by Wiktorq

    Witam! Chciałbym się podzielić z wami, moimi amatorskini pracami graficznymi. Zapraszam was do oceniania moich prac (szczerze). Jeżeli chcesz mogę Ci taką pracę stworzyć za odpowiednią cenę podaną niżej... Sygnatura - 2.000 PLN. Sygnatura gif - 2.500 PLN Avatar - 1.500 PLN. Miniaturka na YT - 2.000 LN. ** JEŻELI PROSISZ O GRAFIKĘ, TO ZNACZY, ŻE AUTOMATYCZNIE AKCEPTUJESZ DANĄ CENĘ! **
  4. Tysieeek

    [Konkurs]

    Przydało by się te 10 kafli
  5. P.S Pamiętajcie o Subskrypcjach Publicznych!
  6. Siemanko! Rozpoczynam na 4Life swoją przygodę, więc zaczynamy może od Pierwszego KONKURSU o 5.000 PLN. Oczywiście, to jest kwota na pierwszy konkurs. Następny konkurs będzie o większą wygraną. Wszelki losowanie będzie odbywało się na stronie: RANDOM.ORG. Więcej informacji dowiesz się na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=Lg8Nalo9FP4 ** ZOSTAW SUPERKE !! **
  7. Witam! Powracam do MAP EDITORA, przygotowałem pewną mapę, a mianowicie siedzibę radia, która powstała w mieście San Fierro. Mapa jest 100% autorska jak i wykonywana ponad 1.30 godziny. Tej mapy jak na razie NIGDZIE nie spotkanie, prócz na tych SS'ach Mam na dzieję, że wam wpadnie w oko I czekam na wasze opinie hehe * ZAPRASZAM DO OCENY! *
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Ulallllaaa takim autkiem pojeździć po serwie to wszyscy by się paczaliiii xdd Biere udział normalnie ;3
  10. Tysieeek

    [Konkurs] Clover

    Kozakk przydał by się mi
  11. Biorę udział! Powodzonka życzę
  12. Tysieeek

    Konkurs o gotówkę

    Wiktorq pozdrawia gorąco
  13. Wleciał już DRUGI odcineczek z serwera! Chcesz, to obejrzyj i zostaw swoją opinie Pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=STUGKGm3HsI&feature=youtu.be
  14. Twój nick: @Wiktorq Nick członka frakcji: @krystian9001 Powód napisania pochwały: Świetna obsługa, pracownik używał kierunkowskazów i jechał zgodnie z kodeksem ruchu drogowego. Dodatkowo przez całą drogę, nawiązywał ze mną kontakt Dowody: https://imgur.com/a/P3H188G Coś od siebie: Moim zdaniem, ten oto Pracownik zasługuje na WIELKIEGO PLUSA
  15. Tysieeek

    Przechowywalnia LS

    https://imgur.com/a/GhT7m54 Wiem wiem ale zostawiłem już tak bo mi się dalej nie chciało robić hehe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin