Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Jak tam? :)

    1. Polixon
    2. Princessa*

      Princessa*

      W porządeczku, a u Ciebie? 

    3. PLojTEk

      PLojTEk

      Trochę mnie słońce przypiekło nad morzem a tak poza tym to jest super :D

    4. Princessa*

      Princessa*

      Ouu, przynajmniej pamiątka znad morza zostanie :P

    5. walu12312234

      walu12312234

      u mnie dobrze a jak u was panowie?

  9. Ktoś: Ile razy zmieniasz grafikę tła w miesiącu?
    Ja: Tak.

    ;D

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dzieńdoberek :)

    Jak tam minęły pierwsze dni wakacji? :D

    1. Polixon
    2. AmzeK

      AmzeK

      Hej plojtuś, a no pierwsze dni bardzo gorące i wyczerpujące

    3. Bambalacha

      Bambalacha

      fajnie po 57 stopni na kuchni 8 godzin roboty i czas leci 

  12. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    No to co? MaSzyna! Standardowo moim ulubionym pociągiem czyli Newagiem 45We Start na Wolicy Jedziemy sobie przez pola, łąki lasy... No i tu nagle na wysokości przystanku Cieprzykowice pojazd doznał awarii na przejeździe w związku z czym mało co by nie doszło do tragedii... No i to koniec na dziś, pojazd udało się bezpiecznie usunąć z przejazdu, a pociąg dojechał do stacji Turów planowo
  13. PLojTEk

    Pokaż swoją twarz

    No to odpowiadając na nominację @Halloween ponownie się tutaj pojawiam Z kolei ja nominuję @Sheeker @Versi* i @Polixon
  14. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Dzisiaj po raz kolejny moim ulubionym przewoźnikiem, czyli KD acz nie w TD2 a w MaSzynie
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    No to standardowo - MZKP Strzelce! Kurs rozpoczynamy na dworcu PKP, lecz tym razem udamy się w miejsca inne niż zwykle. Mianowicie dziś pojedziemy na tereny wiejskie, lecz najpierw przebitka przez centrum miasta No i wyjechaliśmy z miasta, wyjechaliśmy właśnie z wioski Andrzejów zmierzając do naszego celu - Jawurka! Na krzyżówce w Jawurku, już prawie dojechaliśmy do celu No i jesteśmy na pętli
  17. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Dzisiaj pokusiłem się pojeździć MAN'em NL263 Na pierwszy ogień linia 94 zaraz po wyjechaniu z pętli! Teraz na przystanku Zakłady Chemiczne No i zmiana na linię 64 (skrócony wariant 94)
  18. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Dzisiaj ponownie jeździłem w symulatorze TD2. Postanowiłem, jednak że dziś pojeżdżę czymś innym niż zwykle, mianowicie jechałem SM42 (zwanego również stonką). W oczekiwaniu na manewr Tutaj możemy podziwiać cudowne widoki scenerii Blaszki W oczekiwaniu na wyjazd ze scenerii Dobrzyniec na stacje Borki Na stacji Przęsy Zbliżamy się do końca naszej podróży - stacji Stare Lipowo No i dojechaliśmy do celu - Stare Lipowo
  19. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Z pozoru typowy kursik... A jednak pojazd został wyposażony w sterownik firmy R&G 6000P! (autorstwa @EuroPoland) Nie ukrywam, że jest to według mnie dość interesujący sterownik i raczej często będzie mi towarzyszyć w OMSI
  20. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Dzisiaj trochę pograłem w symulator Train Driver 2 W oczekiwaniu na manewry Można jechać spokojnie i wipić popołudniową kawę Na jednej z największych stacji - Stare Lipowo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin