Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Dziś wyjątkowo ktoś wsiadał na przystanku w lesie
  2. PLojTEk

    Pokaż swoją twarz

    Odpowiadając na nominację @Karafik tutaj zdjęcie z jednych z wyjazdów do Wrocławia A ja z tego miejsca nominuję tak jak i nominujący całą frakcję TSA
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: (Wszyscy Supporci) @Versi* @Sheeker @zloty113 2. Najlepszy Moderator: (Wszyscy Moderatorzy) @K4nciasty @Reksio* @Vogel 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: (Wszyscy Administratorzy) @Wonder. @Princessa* @KavKa* 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: (Wszyscy Starsi Administratorzy) @Kubula @Masellko @Avenged 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: (Wszyscy RCONi) @XQward @japkooo. @L4MP3K 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) @IwanMaster @Versi* @K4nciasty 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: (Wszystkie Frakcje) TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: (wszyscy członkowie Frakcji) @MateuszXQ @HyperSonic0 @pawelosuwa 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: (Wszystkie Biznesy) Redakcja 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: (Wszyscy Prezenterzy) - 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: (Wszyscy Redaktorzy) @MateuszXQ 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: (Wszyscy Pracownicy Biznesów; nie dotyczy Redakcji 4Life News oraz Radia 4Music) - 13. Najlepszy Lider: Nominowani: (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) KAMIL720 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) Poena Capitis 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: (Wszyscy gracze; nie dotyczy Administracji) @Flix. 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: (wszyscy gracze) @$Damixpl$ 17. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze) @Sheeker 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) @UwUsny_Ugus 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) Nowy zion 20. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie prace) Śmieciarki
  4. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Wraz z niesamowitym Autosanem witam nowy dzień!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. PLojTEk

    Screeny z innych Gier :>

    Bez gwiazdy nie ma jazdy
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Wiesz no, nie żeby coś, lecz jest to tylko gra. Wiadomo, zasady poprawnej pisowni powinny być przestrzegane, lecz uważam, że w tym przypadku jest to według mnie lekkie przyczepianie się na siłę, ponieważ ten błąd w mojej opinii nie jest jakiś mocno rażący. Jednak wciąż jest to tylko moja opinia. Pozdrawiam serdecznie
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Ten stary panel wyboru spawnu... Tyle wpomnień :wub:

    unknown.png

    1. AmzeK

      AmzeK

      Stara muzyczka z logowania ;(

    2. GhostTownPL
    3. BidoN

      BidoN

      Pidy 200k nie znajo :'D (albo nawet mniejsze)

    4. sqah
  12. Polecam frakcje cieplutko

     

  13. 3majcie się w tej szkole ;(

    1. Frapi.bambi_g
    2. MateuszXQ

      MateuszXQ

      Powodzenia i trzymaj się! U mnie 2 dni wolnego i dopiero w środę do szkoły, a od następnego poniedziałku ferie ;).

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin