Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ez był ten osmoklasisty B)

    1. kikik
    2. Wr77zeR*

      Wr77zeR*

      Bez kitu też wróciłem z 15 minut temu xD

    3. KubiN*

      KubiN*

      Ojj tak tak, modliłem się o Pana Tadeusza

    4. LuKi16
    5. pawelik001

      pawelik001

      powodzenia wszyskim co piszą ten egz xD

  4. Bardzo oryginalny nick, jak widzę go przypominam sobie tylko godziny spędzone na stawianiu lokalnych "pseudoli".

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. 1. Najlepszy Support: Nominowani: (Wszyscy Supporci) @Bambi @Halloween @Czapla* 2. Najlepszy Moderator: (Wszyscy Moderatorzy) @veeniX @Kozixon @Broszko 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: (Wszyscy Administratorzy) @4Ever. @VenomeQ @Avenged.dev 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: (Wszyscy Starsi Administratorzy) @japkooo. @LuKi16 @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: (Wszyscy RCONi) @XQward @DreeY @ZbyK.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Kenny.gg @Hinox @veeniX 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: (Wszystkie Frakcje) TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: (wszyscy członkowie Frakcji) @pawelosuwa @Sheeker @Czapla* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: (Wszyscy Prezenterzy) @Emialski @Limitowany* @Dony 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: (Wszyscy Redaktorzy) @MateuszXQ @Sheeker @pawelik001 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: (Wszyscy Pracownicy Biznesów; nie dotyczy Redakcji 4Life News oraz Radia 4Music) - 13. Najlepszy Lider: Nominowani: (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) @KAMIL720 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: (Wszystkie Organizacje) Poena Capitis 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: (Wszyscy gracze; nie dotyczy Administracji) @asbesth 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: (wszyscy gracze) @Versi* 17. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze) @Sheeker 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) - 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie aktualizacje wprowadzone obecnego miesiąca) Nowe taksóweczki dla TSA 20. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie prace) Kurier
  8. Gdzie można kupić taką koszulkę z logiem 4Life? :D

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Ale mnie śmieszy te wyzywanie organizacji Olimp. Niektórzy chyba nie mają niczego ciekawego w życiu, że się spinają (z resztą nie słusznie i bezpodstawnie z podanych mi informacji) o to, że właśnie przez nich została usunięta inna.

    >Zrób z Discorda totalną tyralnię wszystkiego pomimo ostrzeżeń administracji

    >Miej pretensje do innej organizacji o to, że została usunięta

    >stwórz specjalny kanał do wyzywania RCON 

    A naprawdę moderowanie Discorda nie jest trudne, wiele botów posiada tzw automoderatora, który za użycie przekleństwa od razu daje Warna, no ale Ci wybrali lekko inną drogę ;)

    Ps. Czekam na ból tyłka, celowo nie napisałem jej nazwy ale każdy raczej się domyśla o jaką chodzi

    1. LuKi16

      LuKi16

      Zoba kto Ci "haha" dał, pa jaki specjalista XD 

    2. KubiN*
    3. PLojTEk

      PLojTEk

      Zaraz się zlecą ludzie z JO w nicku ale przynajmniej humor jutro z rana sobie poprawię :)

    4. KapitanKox(prawdziwy)
  11. Nie polecam tego allegrowicza, staranował mnie dzisiaj turaskiem ;D

  12. Super! Kolejny podatek, więc podziękujmy PiS! Tym razem opłata reprograficzna na ZAiKS. Wcale nie jest tak, że dzisiaj większość ludzi korzysta ze Spotify czy Netflixa.

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. PLojTEk

    Pokaż swoją twarz

    Dzisiaj bez maski, pozdrawiam fanuf I nominuję dobrych chłopaków @Starosta @Sheeker @Gajduss @TadziusNoreK @Czapla* @lukasz566 @KubiXooN_2k19
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin