Witam bardzo serdecznie, dzisiaj przeprowadziłem wywiad z @shvky.
Zapraszam do przeczytania tego bardzo interesującego wywiadu.
P - PLojTEk
S - shvky
P - Witam cię bardzo serdecznie, z tej strony Redaktor PLojTEk. Czy zechciałbyś udzielić wywiadu?
S - Witam, z tej strony shvky, z chęcią odpowiem na parę pytań! P - Zatem, żeby tradycji stało się zadość, opowiedz coś nam o sobie.
S - A więc, jak pewnie większość wie, mam na imie Nikodem, aktualnie liczę sobie 17 lat, już niedługo ta wymarzona 'osiemnastka'. Uczęszczam do technikum na profilu Technik Reklamy. Moje zainteresowania wiążą się z motoryzacją, co bardzo ułatwia mi mój chrzestny, poprzez prace u niego w warsztacie, oraz grafika. Na co dzień jestem szczerym uśmiechniętym chłopakiem, który nie boi się nowych wyzwań, jak i znajomości. P - Jak widać, masz bardzo wiele zainteresowań . Z czym planujesz wiązać swoją przyszłość?
S - Moją przyszłość planuję rozwijać bardziej w zakresie motoryzacji, poprzez pracę w salonie samochodowym czy też warsztacie, lecz również chciałbym dorabiać sobie dodatkowo jako grafik. P - W jakie gry poza MTA?
S - Poza MTA lubie pograć sobie tylko w pare tytułów, a są to m.in Forza Horizon 4, Forza Motorsport 7, od niedawna powrócilem do minecrafta, również zachwyciła mnie ostatnio 4 część Battlefielda no i czasem z sentymentu odpalę sobie jakiegoś NFS U2, MW czy też Carbona. P - Zatem przejdźmy do tematyk serwerowych. Zatem jak zaczęła się twoja przygoda z tym serwerem? Czy wcześniej już gdzieś grałeś?
S - Moja przygoda z serwerami MTA zaczęła się już ponad 8 lat temu, zaczynałem oczywiście od serwerów freeroam, później przerzuciłem się na serwery typu drift, do których po dzień dzisiejszy potrafię wracać i spędzać tam kilka godzin dziennie. Na serwery RPG trafiłem przypadkowo, szukając nowych serwerów, znalazłem konkurencyjny serwer, chyba każdy zna (znał* z wiadomych przyczyn), lecz coś mi tam nie podpasywało, więc szukałem dalej i trafiłem na 4life dnia 13 marca 2016 roku. Nie zaprosił mnie na ten serwer kolega, czy ktoś z rodziny tak jak w większości przypadków, tylko sam go znalazłem.
P - Czy początki na tym serwerze były trudne?
S - Początki na 4Life były dla mnie strasznie trudne, ponieważ zaczynałem, gdy serwer był jeszcze 'świeży' bo miał rok. Pamiętam jak dziś, jeżeli chciałeś zarobić 20k, musiałeś pracować ~3/4 dni. Z tego, co sobie przypominam to bardzo często, po prostu odpuszczałem sobie rozgrywkę, miałem wtedy 12 lat, co jest niesamowite, spędziłem już tutaj ponad 5 lat, czyli cały mój okres dorastania. P - Jaki majątek posiadasz aktualnie?
S - Co do mojego majątku, to jest to trudna sprawa, ponieważ liczyłem go ostatni raz w listopadzie, szacowałem go wtedy na około 2.5kk, myślę, że teraz będzie coś koło 3kk, lecz mogę się mylić, nie znam się na cenach pojazdów, ale myślę, że z własnej ciekawości poproszę kogoś, by mi wszystko wycenił. P - Co możesz nam opowiedzieć o frakcji TSA?
S - W TSA jestem już od 3 sierpnia 2020, co ciekawsze, tego samego dnia obchodzę imieniny. Obecnie znajduje się na randze Doświadczonego kierowcy. Podczas tego czasu miałem tylko jedno odejście, ponieważ musiałem trochę odpocząć od wykonywania normy co tydzień, przed odejściem miałem rangę Kierowcy Specjalnego. Jak pewnie każdy wie, od miesiąca mam zawieszkę, kończy się jutro (jak to czytacie, to już jej pewnie nie ma), wiele osób wie z jakiego powodu dostałem zawieszkę i jakie były jej okoliczności, w 100% zgadzam się z tą zawieszką i uważam, że nadana kara jest w 100% uczciwa do popełnionego przeze mnie czynu. P - A w jakich frakcjach byłeś wcześniej?
S - W mojej karierze na 4Life, byłem już w prawie każdej frakcji, było to SAMD, SARA, SAPD, TSA, może kiedyś nadejdzie pora na SAFD jeszcze, ale raczej nie kręci mnie to, lecz wszystko może się zawsze zmienić. P - Co możesz powiedzieć o swojej organizacji?
S - Znajduje się obecnie w organizacji Dark Riders, dołączyłem do niej, by pomóc mojemu znajomemu ją rozwinąć, na razie idzie, jak idzie, ale warto brać pod uwagę ze organizacja jest dość świeża. Panuje u nas fajna atmosfera. Aktualnie trwa rekrutacja 24/7, więc jeżeli ktoś chciałby dołączyć, to zapraszamy z otwartymi rękami. P - Aktualnie jesteś w radiu 4Music, mógłbyś co nieco opowiedzieć o waszej działalności?
S - Jasne, w radiu jestem od 7 lutego 2021 roku, więc jestem dość świeży. Upraszczając, biznes ten zajmuje się graniem muzyki dla graczy serwera 4Life, czyli po prostu prowadzimy tzw. audycje radiowe. Kiedyś pamiętam, że byłem w radiu, lecz nie była to długa przygoda, ponieważ musiałem odejść z powodów prywatnych. Niektórzy mówią, że ogarnięcie tego wszystkiego to jest nie wiadomo jak trudne, lecz tu się wszyscy mylą, wystarczą chęci oraz jeden wolny wieczór, by nauczyć się robić, przejść, poćwiczyć nad dykcją oraz nauczyć się wchodzić na audycje co jest chyba najłatwiejsze z tych wszystkich rzeczy. P - Co chciałbyś osiągnąć na tym serwerze? Planujesz kiedyś dołączyć w szeregi administracji?
S - Na serwerze chciałbym jeszcze osiągnąć pare rzeczy, m.in najwyższa ranga w TSA, co jest do zrobienia, następnie chciałbym zakupić turismo, które zostałoby ze mną już do końca gry. Co do szeregów administracji, tak, chciałbym bardzo dołączyć, od paru rekrutacji staram się i na razie się nie poddaje, może to w tych wynikach ujrzę swój nick. P - Czy żałujesz spędzonego czasu na serwerze, czy wręcz przeciwnie?
S - Na serwerze przegrałem już ponad 1250 godzin, nie żałuję żadnej godziny, ponieważ poznałem tutaj bardzo wiele ciekawych osób, z którymi mam kontakt na bieżąco. No i planuję do końca wakacji dobić te 2 tysiące godzin w towarzystwie moich znajomych. P - Nasz wywiad dobiega końca, chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić?
S - Jasne, chciałbym pozdrowić w szczególności @JAKUBEX., bo to on mi daje motywacje do gry w zasadzie, @Dombao33, @KAMIL720, całą organizacje Dark Riders, całą frakcję TSA, wszystkich z radia 4Music, wszystkich czytelników oraz oczywiście ciebie! P - Dołączam się również do pozdrowień.
Liczę na to, że owy wywiad wam się spodobał.
Dla redakcji 4Life News wykonał Redaktor @PLojTEk.
Autoryzował: @Blender.