Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. Jak ty mnie lubisz jak masz 2 godziny na serwerze. Nawet ciebie nie kojarzę

  2. Będzie kiedyś nowy link na cenę węgla? ;( 

  3. PLojTEk

    Film dokumentalny

    film taki trochę na siłę, widziałem większych cejotów
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Podczas patrolu z @Damianuuu padł w pojeździe akumulator. Na szczęście @Dejw. przyjechał do nas z pomocą.
  6. czekaj_XD.jpg

    1. PLojTEk

      PLojTEk

      mem nie ma na celu obrazić nikogo ;) 

    2. ArsiK*

      ArsiK*

      na spawnie może nie ale na bb napewno XD

    3. izereks;]]
    4. ArsiK*

      ArsiK*

      u mnie zależy raz 15-25 a raz 40-50

  7. Lecz Błażej ma nadprzyrodzone moce, więc zmartwychwstał, po czym...
  8. PLojTEk

    Pokaż swoją twarz

    Oto i ja Nominuję @Czapla* @Poi$on*|THC| @Starosta @cosx000 @Versi* @kikik (nie masz psychy xD)
  9. Sam je robiłem, było wcześniej 1.6, a teraz 2.2 <3

    7U0kpTN.jpg

    1. deluXe

      deluXe

      Jak ja każdą swoją furke. Nieopłacalna zabawa ;/

    2. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Pszczółka Maja? ❤️

    3. PLojTEk
    4. izereks;]]

      izereks;]]

      @deluXe panie powiem krótko pan sie pan nie znasz na motoryzacji

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Czasem nie mogę się doczekać, aż ktoś napisze na mnie skargę, jednak jej wciąż nie ma. :( 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. deluXe

      deluXe

      Zapraszam do SAPD 

    3. izereks;]]

      izereks;]]

      @deluXe no co ty ja do sapd nigdy

    4. PLojTEk

      PLojTEk

      @Arturek* hah, dawno i nie prawda. :) 

    5. davyS

      davyS

      @Arturek* Plojtek dostał BL w SARA z własnej głupoty za odejście z frakcji bez rozwiązania tej skargi, a nie bezpośrednio przez Ciebie xD 

    6. PLojTEk

      PLojTEk

      @Arturek* tak wgl to oddałem ci kase wtedy, tylko nie dałem dowodów XDDDD

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Gatunek utworu: Rock Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  15. Miłego dnia gracze 4życie.

    1. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Dziena byniu i wzajemnie :*

  16. Gratuluję nowym Saryjczykom :)

    1. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Dziękuję , wgl takie zdziwienie że paanie będziemy chodzić na wspólną herbatkę w bazie 

    2. MoE
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin