Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. Ogólnie kox te elegy 1.6 co od ciebie kiedyś kupiłem, teraz ma 2.2 :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. PLojTEk

      PLojTEk

      Te, co kosztowało 390k

    3. Moszu

      Moszu

      ID pojazdu: 50948
      Cena zakupu: 350 000,00 PLN

      nie pamiętam już ;D 

    4. PLojTEk

      PLojTEk

      potem musiałem ci dopłacić 40k ;) 

    5. Moszu
    6. Moszu

      Moszu

      Aaaaaaa byliśmy wtedy razem w SARA ;d Pamietam już, @Maciek. też pamięta rzeczy które zrobiłem haha ;D 

  2. Gatunek utworu: Nie wiem Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  3. Gatunek utworu: Nie wiem Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  4. dopisek 997 w końcu się przyda :) 

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dzień dobry, co słychać u Was?

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. ✔ Zebrałeś dynie i otrzymałeś 100.00 PLN.
    ✔ Zebrałeś wszystkie dynie, otrzymujesz 10 000 PLN!
    ★ Zebranych dyń: 100 / 100

    <3 

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. PLojTEk

    WIELKI POWROT MOSKVY

    Siemanko, kojarzę cię tyle, że nie wiem skąd. XD
  11. Niech muzyczka z panelu logawania ta co jest aktualnie zostanie na dłużej... Kto za?

  12. Czy ja tylko nie rozumiem tych "strajków kobiet"?

    1. Xsardes

      Xsardes

      Najwidoczniej tak, polecam poczytać trochę o tym dlaczego tak a nie inaczej ;)

    2. PLojTEk

      PLojTEk

      @Xsardes Ależ z powodu prawa do aborcji aż TAKI ODZEW od strony społeczeństwa?

    3. Vixu
    4. deluXe

      deluXe

      Nie rozumiesz bo nigdy nie będziesz rodził

      Z drugiej strony, rok temu w Polsce dokonano niespełna 50 aborcji "na życzenie". Prawo zakazuje tylko takich aborcji. Dodatkowo i tak większość kobiet od lat decyduje się na aborcję za granicą z wielu powodów np cena, opieka zdrowotna itp. teraz dochodzi do tego nasz polski zakaz.

  13. Co gorsza, ja ledwo co mam węch (mam tak od niedzieli, myślałem, że to tylko przeziębienie, bo miałem katar przy okazji). Obym z tego jakoś wyszedł.

    1. kikik

      kikik

      Zdrowia mam nadzieje że wszystko będzie dobrze

       

    2. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Nie użalaj się nad sobą. Zdrowia :D 

    3. Matesky

      Matesky

      Zdrówka! Ty młody to dasz rade 

    4. Starosta
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin