Skocz do zawartości

PLojTEk

Gracz
  • Postów

    936
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PLojTEk

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Czy ja tylko mam większe spadki FPS przy koszarach SAFD niż SARA? Pragnę zauważyć że przy bazie RA jest punkt 0

    1. JAGUARR187

      JAGUARR187

      ja też tak dzisiaj miałem.

    2. DreeY

      DreeY

      Ja tak nie mam na przykład.

    3. Yamaszka

      Yamaszka

      ja tam mam większe spadki przy skp,

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Jesteś dumny z siebie?

  6. Simanko, co tam u was?

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Scooby Scooby Doo, where are you??? Siemka
  13.  

    IMG_20200816_232152.jpg

    I no wbite 1000 godzin :o

    Chciałbym w tym miejscu podziękować chłopakom z SARA bo bez was tyle godzin na tym serwerze bym nie wytrzymał :*

    Pozdrawiam również osoby z którymi miałem przyjemność grać przez długie godziny, lub się przyczyniły do tego tu gdzie jestem czyli między innymi: @Polixon @BoBus^^ @Versi* @kikik @Torix @fs_SEBIX @WerkaGamerka @Amebus* @TARGET. oraz jakby nie patrzeć chyba jeszcze @deluXe.

    Dzięki wielkie <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. TheSzef*
    3. Matesky

      Matesky

      Wiedz ze prawie 42 dni swojego życia spędziłeś na 4life

    4. kikik
    5. BoBus^^
    6. TARGET.

      TARGET.

      dzienki za wspomnienie ale dopiero teraz zobaczyłem bo wchodze tutaj raz na miesiac xd

  14. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: (Wszyscy Supporci) @Sedzik @D@mian @Winter. 2. Najlepszy Moderator/ka: (Wszyscy Moderatorzy) @Princessa* @egzo_11 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: (Wszyscy Administratorzy) @Masellko @VenomeQ @LuKi16 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: (Wszyscy Administratorzy) @Grzengol @AcoreQ @TheTomson 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: (Wszyscy RCONi) @XQward @Zebra @DreeY 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: (Wszystkie biznesy) Redakcja 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: (Wszystkie frakcje) SARA 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: (wszyscy gracze) @Alpaka* 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: (Wszystkie organizacje) The Lost 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: (Wszyscy) @gertex11 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) @Princessa* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: (wszyscy członkowie Frakcji) @Starosta 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: (Wszyscy prezenterzy) @Domciol @Jasin191 @CiSu191 @PalGrom @karolx123 14. Najlepszy Redaktor: Nominowani: (Wszyscy redaktorzy) @pawelik001 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: (Wszyscy użytkownicy mumble) @Starosta @gertex11 @Gajduss 16. Najlepszy tuner: Nominowani: (Wszyscy obecni tunerzy) 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) Auto S2/S3 18. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie) Kopka 19. Przegryw miesiąca: (Wszyscy gracze nominowani) @[BOT]WhiteShadow 20. Najbogatszy Gracz: (Wszyscy gracze nominowani) @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (Wszyscy) @ZbyK.gg
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nick z serwera: PLojTEk Nick używany na Mumble: PLojTEk Ilość godzin przegranych na serwerze: 980h+ Czy posiadałeś już kanał?: Tak Nazwa kanału: Kolejarze Nazwa podkanałów: Dworzec Główny PKP Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, wyśle PW do ciebie Grzengol Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Oczywiście Coś od siebie: Kolega w końcu dostał unbana na Mumble, więc pora aby znów założyć.
  17. Trzymaj się opie w tej Polsce

  18. Ciekawie się czytało, dobra robota chłopaki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin