Skocz do zawartości

Malinaaa

Gracz
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Malinaaa

  1. Za tyle to może pan czystą kupić conajmniej 60k tak jak w opisie
  2. Model: BF400 ID:około 22k Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ok.1700 Dodatki:CB, Rejką, Licznik, wykrywacz, WariantCena: nie mniej niż 60k Coś od siebie: Rejką ,,JEBASAPD,, motorek bardzo fajny szybki zwinny jestem pierwszym właścicielem
  3. Malinaaa

    Kupie coś do 50k

    Nie aktualnie mam na sell bf 400 z wariantem licznikiem cb wykrywaczem i rejką
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Wygląda na to że koniec, zgodnie z zasadami licytacji wygrał Zyk0s gratulacje i zapraszam po odbiór motoru! GRATULACJĘ!
  10. O 14:20 spotkajmy się na kanale SAFD SAMD
  11. Za 125 nie mogę za 120 full fcr 1.7 jest wystawiona
  12. Wooojtas mordo no nie wiem nie wiem, a co pali ci się tam? ( bo wiesz SAFD XD)
  13. Malinaaa

    Kupie coś do 50k

    PCJ600 - 55K ma licznik i cb
  14. No ale nie chciałeś mi sprzedać xDDDD
  15. Model: PCJ600 ID:jakieś napewno Pojemność silnika:1.6Benzynka Dodatki: Licznik, cbCena:cw-50k mp-1k Coś od siebie: fajny motorek w okazyjnej cenie, nie można go dostać już w salonie nic tylko brać ! Myślę że z dobrym tapem co wyciągnie się blisko 200km/h
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. To freeway xD w tej cenie można mieć np. pcj albo bf owiele ładniejsze motorki #NieKupujNicWSalonieBoStracisz
  18. Bez up'ów to auto jest beznadziejne a nikt ci nie da 180k za Sabre z up, myślę że elegy by się już znalazło w tej cenie, poza tym tego się prawie viualnie nie da tunowac, 150k to dobra cena dla obu stron.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin