Skocz do zawartości

Malinaaa

Gracz
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Malinaaa

  1. Mówiłem ci już że nie kupię tej bf za więcej niż 30k
  2. Model: obojętny Pojemność silnika: 1.6 lub wyżej Przebieg pojazdu: obojętny Dodatki: fajnie jak by jakieś byłyCena: do 200k Coś od siebie mam wolne 200k i z chęcią je wydam, rozglądałem się za elegy, SuperGT ale rozpatrze każdą ofke. Proszę pisać wszystko co dany pojazd ma wraz z ceną
  3. Już niechce mi się edytować usuną temat to zrobię nowy. Jaka cena sancheza?
  4. Cześć, mam wolne 200k i z chęcią kupił bym pojazd samochód, motor rozpatrze kazdą, naprawdę każdą ofertę. Myślałem o elegy, Super GT ale to tylko luźna propozycja. PS biorę pod uwagę również warsztat tunerski.
  5. Nieaktualne już proszę o zamknięcie tematu
  6. Model: Uranus Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 18k Dodatki: Dodatkowy klucz, LPG, Licznik, Fele, PainJobCena: do lictacji-cw:65k jedno podbicie to 1k Coś od siebie: Bardzo przejmie się prowadzi ma super Soundtrack idealny do drifty.
  7. Model: Uranus Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 18k Dodatki: Dodatkowy klucz, LPG, Licznik, Fele, PainJobCena: do lictacji-cw:65k jedno podbicie to 1k Coś od siebie: Bardzo przejmie się prowadzi ma super Soundtrack idealny do drifty.
  8. Model: CadronaPojemność silnika:1.8Przebieg pojazdu: --Cena: do negoDodatki: FeleCoś od siebie: ślicznie wyglądająca z visualnym tunem, ma bardzo fajne RBG. Raczej nie sprzedaje na raty, rozpatrze każdą ofertę
  9. Model: UranosPojemność silnika:1.6Przebieg pojazdu: --Cena: do negoDodatki: Kluczyk, Licznik, PainJob, Fele, CBCoś od siebie: Tylnio napędowa bestia, ślicznie wyglądająca z visualnym tunem, ma bardzo fajne RBG. Raczej nie sprzedaje na raty, rozpatrze każdą ofertę, świetna do Driftu.
  10. Nie to przez przypadek napisałem bo niedoczytalem jaki silnik ma już na pv napisałem
  11. Napewno nie 50 xD myślę że 70-80k to dobra cena dla obu stron
  12. Ta kwota również mnie nie satysfakcjonuje, ale dzięki za ofke
  13. Za 45k to nie wiem czy czystego premiera 1.6 kupisz, ale dzięki za ofke
  14. Już edytowałem, co nie zmienia faktu że za 30k to mogę cię nim przewieść
  15. Model: AlphaPojemność silnika:1.6Przebieg pojazdu: --Cena: do negoDodatki: Malowane Fele, Licznik, Ogranicznik, wykrywacz, cbCoś od siebie: Tylnio napędowa bestia, ślicznie wyglądająca z visualnym tunem, ma bardzo fajne RBG. Raczej nie sprzedaje na raty, rozpatrze każdą poważną ofertę.
  16. Model: PremierPojemność silnika:1.6Przebieg pojazdu: --Cena: do negoDodatki: fele, LPG 50L, dodatkowy kluczyk, ogr.Coś od siebie: Bardzo fajne autko, super się prowadzi, napęd na tył umożliwia wchodzenie w zakręty niczym w popularnych grach wyścigowych. Raczej nie sprzedaje na raty, rozpatrze każdą poważną ofertę.
  17. Model: Bf-400 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Niecały 1000 Cena: 75k do nego Dodatki: Rejka, Licznik, Cb, Wykrywacz Coś od siebie: Moto kupiłem nowe z salonu, sam tunowalem, jest w pięknym złotym kolorze, obecnie można je obejrzeć na giełdzie motorów LV. Rozważę każdą ofertę. Rejka : |JEBASAPD| VMAX TO 140 bez tapu, a z tapem jechałem nim max 180.
  18. Malinaaa

    Kupie auto

    Premier 1.2 z LPG, ogranicznikiem, cb, fele, lakier. Bardzo przyjemne auto, dobrze się prowadzi mi osobiście przypomina BMW E36 w Combi. Vmax dokładnie nie pamiętam ale to jest chyba 150. Nie wiem bo mało nim jeżdżę, przesiadłem się na motor
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin