-
Postów
984 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Torix
Spamer (4/4)
3,2 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Torix
-
Cóż... więcej próbował nie będę. Jak widać lepiej kłamać i całować po stópkach, a tego robić nie zamierzam. Trochę to przykre, ale co ja mogę zrobić.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Tak.
-
Ale z tego co widzę to @Teddy. i @c0veR byli na tak. Nagle wyskakuje @CampeQ z takim postem o Tobie z odrzuceniem Twojego wniosku. A reszta zarządu się nie wypowiedziała. I nie znamy ich głosów - czy są na tak, czy nie, czy neutral.
Masz 2:1 (bo tylko 3 osoby się wypowiedzieli). Reszta z zarządu SAPD nie.
A powinni się wszyscy wypowiedzieć, podsumować wszystkie głosy i wydać ostateczny werdykt.
Wtedy nikt by się nie oburzał/a, nie spinał/a, nie kłócił/a, nie miał/a bólu i w ogóle. -
Drogi Tobiaszu, wszyscy członkowie zarządu się wypowiedzieli. GyCeK odszedł, natomiast Paralop jest na urlopie.
-
"Po rozmowie z członkami zarządu, mimo wcześniejszych wyrażonych opinii, jednogłośną decyzją"
"Po rozmowie z członkami zarządu"
"jednogłośną decyzją"
-
XD, załóż sobie rajstopki na głowę i się przejdź bo tobie juz chyba całkiem mózg wypłynął
