Skocz do zawartości

Torix

Gracz
  • Postów

    984
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Torix

  1. Twój nick: Torix Nick osoby chwalonej: Maselko Przebieg akcji: Miły pan, rozbudowane RP podczas holowania i nie chciał napiwku. Dowody: https://imgur.com/a/lsQJcCl
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Twój nick: Torix Nick członka frakcji: Gixxerek Powód napisania pochwały: Przyjazna atmosfera w taryfie. Dowody: https://imgur.com/a/w6h7TFx Coś od siebie:
  4. Pan, który to czytał jest Ukraińcem, czy po prostu nie lubi chodzić do logopedy?
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Torix

    S4 - Torix

    Na początku chciałbym zaprosić was do włączenia muzyki tej muzyki: Odda ona IDEALNIE emocje, które pokierowały mnie do podjęcia tej trudnej życiowej decyzji. Zaczynajmy! Zaczynając swoją przygodę na serwerze, niczego nie wiedziałem, za to byłem pełny chęci poznania tego serwera w całości, co dawało mi powód do grania tutaj więcej i więcej. W pewnym momencie spędzałem nawet cały wolny czas na serwerze, a było go naprawdę sporo. Próbowałem dostać się do frakcji jednak dwa podania, które napisałem, zostały odrzucone. W pewnym momencie znalazłem się w Studiu Filmowym 4Life i zacząłem prace nad pierwszym projektem, była to prezentacja serwera tworzona w ramach akademii. Przy tym projekcie spędziłem też grube godziny, ucząc się podstaw montażu. Po pewnym czasie dołączyłem do frakcji TSA, w której atmosfera w pierwszych dniach była cudowna, co powodowało, że siedziałem jeszcze więcej czasu w grze, tym razem w taksówce. Z czasem zaczęło mi się nudzić i chęci gry stawały się coraz mniejsze. Aż w końcu doszedłem do tego momentu, kiedy odchodzę. Na koniec standardowe podziękowania za wspólną grę: @Fotarix Tobie przede wszystkim, zaczynaliśmy razem i do samego końca w jakimś stopniu graliśmy razem, ale wiesz, że w naszych relacjach nic się nie zmieni. @flex. Dzięki za tworzenie miłej atmosfery podczas służby w TSA, ciebie z całej ekipy wspominam najlepiej i chyba z tobą miałem najlepszy kontakt. @Mefisek Długo ze sobą nie rozmawialiśmy, ale zawsze było zabawnie. @Rouli@klopik@MihiHD Zdarzało się rozmawiać na mm i dobrze to wspominam. @kolin2310 Musisz sobie znaleźć nowego szoferka, stary idzie na S4. @Damianeg Nie umiesz jeździć. @KiLLYouDeaD@KeXo Dziękuję za szansę w TSA. @Drosiu Dziękuję za przyjęcie do Studia Filmowego. @Shaane.cj Jako jedyny zachowałeś się normalnie podczas moje rozstania z organizacją, więc dziękuję za kulturę. @Mr0nii @NoMercyuno @mareczeq* Miło się rozmawiało na discordzie. No cóż, wszystkie konkursy rozwiązane, domek sprzedany, kluczyki do cluba oddane (jest jeszcze jedna para, więc jak ktoś z wyżej wymienionych chce to pisać na discordzie ;)), pozostało tylko się pożegnać, więc papa! NoName - Torix
  7. WYNIKI Wygrał @flex., gratulacje. Zgłoś się do mnie na forum do poniedziałku (tj. 10.09.2018) w celu odebrania nagrody, jeśli się nie zgłosisz, losowanie zostanie powtórzone.
  8. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Danboss.cj 2. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: - 4. Najlepszy Biznes: TSA 5. Najlepsza frakcja: - 6. Gracz non stop grający na serwerze: @flex. 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: "Zmieniono tło w panelu logowania." 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: "Na serwer dodano ok. 150 nowych lokacji do wynajęcia. Ceny wszystkich lokacji, które można wynająć wzrosły o 20%." 9. Najlepsza Organizacja: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Eventowiec miesiąca: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Fotarix 13. Najlepszy prezenter: - 14. Najlepszy Redaktor: - 15. Serwerowy śmieszek: - 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": -
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nazwa nieruchomości: Domek przy brzegu. ID nieruchomości: 829 Cena za dobę: 80 PLN Lokalizacja: Flint Country, Fallen Tree. Cena: Licytacja od 2k, mp: 500 PLN. SS’y: https://imgur.com/a/qUiTCrVCoś od siebie: Opłacony do stycznia, licytacja do poniedziałku (10.09.2018).
  12. Wyniki. Losowanie na 5000 PLN wygrywa @Kyzzw, gratulacje. Masz czas na zgłoszenie się do mnie w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze do 03.09.2018 (tj. poniedziałek), jeśli się nie zgłosisz nagroda zostanie rozlosowana ponownie. Zapraszam także do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem na 10000 PLN.
  13. Witam. To już ostatni tydzień z konkursów na pieniążki. W zeszłym tygodniu w końcu udało wam się przebić próg 25 polubień, dlatego tym razem odbędzie się losowanie na większą kwotę. Poniżej przedstawione są zasady konkursu. 1. Aby wziąć udział w konkursie, należy: polubić ten post oraz zostawić komentarz w tym wątku. 2. Zostawienie więcej niż jednego komentarza wiąże się z dyskwalifikacją. 3. Jeśli zostanie wylosowana osoba zdyskwalifikowana lub taka, która nie spełnia wymagań opisanych w punkcie pierwszym, losowanie zostanie powtórzone. 4. Od dnia podania wyników wygrany musi zgłosić się po nagrodę do najbliższego poniedziałku. 5. Jeśli wygrany nie zgłosi się po nagrodę, w czasie określonym w punkcie czwartym, losowanie zostanie powtórzone. W tym tygodniu konkurs odbywa się na kwotę 10000 PLN. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek (tj. 07.09.2018). Jeśli w trakcie losowania ilość polubień będzie wynosiła 50 lub więcej, to zostaną rozlosowane dwie nagrody, każda po 10000 PLN. Powodzenia!
  14. Wszystkie zgłoszenia napisane po tym poście nie biorą udziału. Wyniki ukarzą się niebawem.
  15. Witam, mam do sprzedania razem z graczem @Fotarix 6 nieruchomości, pod mostem, koło giełdy w San Fierro. Wszystkie nieruchomości jesteśmy w stanie sprzedać za kwotę 20000 PLN. Wszystkie nieruchomości opłacone są do 04.09.2018. Domki są ładnie oddzielone od reszty i idealnie spiszą się na bazę małej lub średniej organizacji. Na terenie należącym do tych domków może zmieścić się nawet około 40 samochodów, zachowując pole do swobodnego wyjazdu i wjazdu. Łączny koszt wszystkich domków to jedynie 500 PLN za dzień. Więcej ssów: https://imgur.com/a/ItAsiI3 Nazwa nieruchomości: Przyczepa. ID nieruchomości: 691. Cena za dobę: 75 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Fotarix. Nazwa nieruchomości: Przyczepa. ID nieruchomości: 690. Cena za dobę: 75 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Fotarix. Nazwa nieruchomości: Przyczepa. ID nieruchomości: 687. Cena za dobę: 75 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Torix. Nazwa nieruchomości: Przyczepa. ID nieruchomości: 689. Cena za dobę: 75 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Torix. Nazwa nieruchomości: Melina. ID nieruchomości: 688. Cena za dobę: 100 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Fotarix. Nazwa nieruchomości: Melina. ID nieruchomości: 685. Cena za dobę: 100 PLN. Lokalizacja: San Fierro, Foster Valley. Cena: 4000 PLN. SS’y: Coś od siebie: W celu kupna nieruchomości proszę kontaktować się w tym wątku lub w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze z graczem @Torix.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Witam. Dalej trwa seria konkursów na pieniążki. Niestety w zeszłym tygodniu nie udało wam się przebić progu 40 polubień, więc nieco go zmniejszyłem, mam nadzieję, że teraz się uda. Poniżej przedstawione są zasady konkursu. 1. Aby wziąć udział w konkursie, należy: polubić ten post oraz zostawić komentarz w tym wątku. 2. Zostawienie więcej niż jednego komentarza wiąże się z dyskwalifikacją. 3. Jeśli zostanie wylosowana osoba zdyskwalifikowana lub taka, która nie spełnia wymagań opisanych w punkcie pierwszym, losowanie zostanie powtórzone. 4. Od dnia podania wyników wygrany musi zgłosić się po nagrodę do najbliższego poniedziałku. 5. Jeśli wygrany nie zgłosi się po nagrodę, w czasie określonym w punkcie czwartym, losowanie zostanie powtórzone. W tym tygodniu konkurs odbywa się na kwotę 5000 PLN. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek (tj. 31.08.2018). Jeśli w trakcie losowania ilość polubień będzie wynosiła 25 lub więcej, to w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs na kwotę 10000 PLN. Mam nadzieję, że teraz pokażecie moc i przebijecie ten śmieszny próg polubień, do dzieła! Powodzenia! //Edit: widzę, że dobrze idzie, jak dobijemy 50 polubień rozlosuję 2x5k.
  20. Witam. Wczoraj został zakończony konkurs na 5000 PLN, w związku z czym dzisiaj publikuję wyniki. Z powodu opóźnienia z mojej strony przedłużam czas wygranego na zgłoszenie się do mnie w wiadomości na forum lub serwerze do dnia 28.08.2018 roku. Wygrał gracz: @Chalucynek, gratulacje! Dodatkowo zostało powtórzone losowanie z konkursu, który odbył się w zeszłym tygodniu, ponieważ wygrani nie zgłosił się po nagrodę. Wygranego proszę o zgłoszenie się do mnie w wiadomości prywatnej na forum lub serwerze do dnia 28.08.2018. Powtórzone losowanie wygrał gracz: @K4nciasty, gratulacje!
  21. Zamykam możliwość zgłaszania udziału. Wyniki ukażą się niebawem.
  22. Witam. Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu, trwa seria konkursów na pieniążki. Niestety w zeszłym tygodniu nie udało wam się przebić progu 50 polubień, więc nieco go zmniejszyłem, mam nadzieję, że teraz się uda. Poniżej przedstawione są zasady konkursu. 1. Aby wziąć udział w konkursie, należy: polubić ten post oraz zostawić komentarz w tym wątku. 2. Zostawienie więcej niż jednego komentarza wiąże się z dyskwalifikacją. 3. Jeśli zostanie wylosowana osoba zdyskwalifikowana lub taka, która nie spełnia wymagań opisanych w punkcie pierwszym, losowanie zostanie powtórzone. 4. Od dnia podania wyników wygrany musi zgłosić się po nagrodę do najbliższego poniedziałku. 5. Jeśli wygrany nie zgłosi się po nagrodę, w czasie określonym w punkcie czwartym, losowanie zostanie powtórzone. W tym tygodniu konkurs odbywa się na kwotę 5000 PLN. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek (tj. 24.08.2018). Jeśli w trakcie losowania ilość polubień będzie wynosiła 40 lub więcej, to w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs na kwotę 10000 PLN. Powodzenia!
  23. Witam. Wczoraj został zakończony konkurs na 5000 PLN, w związku z czym dzisiaj publikuję wyniki. Z powodu opóźnienia z mojej strony przedłużam czas wygranego na zgłoszenie się do mnie w wiadomości na forum lub serwerze do dnia 21.08.2018 roku.
  24. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  25. Torix

    Prośba o grafikę: Torix

    Przepraszam za taką późną reakcję, ale wracając, chciałbym aby na grafice znalazł się mój skin (id: 255), resztę zostawiam wam. Nie mam pomysłu jak miałoby to wyglądać dlatego sam tego nie zrobię :). Prosiłbym tylko, żeby nie było tam 30000 flar, wszystkich możliwych do uzyskania jaskrawych kolorów i wielkiego napisu "Torix" na środku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin