Na początku chciałbym zaprosić was do włączenia muzyki tej muzyki:
Odda ona IDEALNIE emocje, które pokierowały mnie do podjęcia tej trudnej życiowej decyzji. Zaczynajmy!
Zaczynając swoją przygodę na serwerze, niczego nie wiedziałem, za to byłem pełny chęci poznania tego serwera w całości, co dawało mi powód do grania tutaj więcej i więcej.
W pewnym momencie spędzałem nawet cały wolny czas na serwerze, a było go naprawdę sporo.
Próbowałem dostać się do frakcji jednak dwa podania, które napisałem, zostały odrzucone.
W pewnym momencie znalazłem się w Studiu Filmowym 4Life i zacząłem prace nad pierwszym projektem, była to prezentacja serwera tworzona w ramach akademii.
Przy tym projekcie spędziłem też grube godziny, ucząc się podstaw montażu.
Po pewnym czasie dołączyłem do frakcji TSA, w której atmosfera w pierwszych dniach była cudowna, co powodowało, że siedziałem jeszcze więcej czasu w grze, tym razem w taksówce.
Z czasem zaczęło mi się nudzić i chęci gry stawały się coraz mniejsze.
Aż w końcu doszedłem do tego momentu, kiedy odchodzę.
Na koniec standardowe podziękowania za wspólną grę: @Fotarix Tobie przede wszystkim, zaczynaliśmy razem i do samego końca w jakimś stopniu graliśmy razem, ale wiesz, że w naszych relacjach nic się nie zmieni. @flex. Dzięki za tworzenie miłej atmosfery podczas służby w TSA, ciebie z całej ekipy wspominam najlepiej i chyba z tobą miałem najlepszy kontakt. @Mefisek Długo ze sobą nie rozmawialiśmy, ale zawsze było zabawnie. @Rouli@klopik@MihiHD Zdarzało się rozmawiać na mm i dobrze to wspominam. @kolin2310 Musisz sobie znaleźć nowego szoferka, stary idzie na S4. @Damianeg Nie umiesz jeździć. @KiLLYouDeaD@KeXo Dziękuję za szansę w TSA. @Drosiu Dziękuję za przyjęcie do Studia Filmowego. @Shaane.cj Jako jedyny zachowałeś się normalnie podczas moje rozstania z organizacją, więc dziękuję za kulturę. @Mr0nii @NoMercyuno @mareczeq* Miło się rozmawiało na discordzie.
No cóż, wszystkie konkursy rozwiązane, domek sprzedany, kluczyki do cluba oddane (jest jeszcze jedna para, więc jak ktoś z wyżej wymienionych chce to pisać na discordzie ;)), pozostało tylko się pożegnać, więc papa!
NoName - Torix