Skocz do zawartości

Torix

Gracz
  • Postów

    984
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Torix

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Ale bestia, aż szkoda przegrać.
  4. Torix

    [ Konkurs ] Na sadlera

    Jakikolwiek komentarz.
  5. Niebieską bym przygarnął.
  6. Torix

    Konkurs [Premier]

    Kurła, takiego to bym przyganął.
  7. Witam, dzisiaj postanowiłem przygotować dla was konkurs na trzy samochodziki, jednak każdy z nich można wygrać w inny sposób. Manana 1.6 Jak wygrać? Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, konkurs zostanie rozstrzygnięty przez losowanie, każdy komentarz bierze udział, zostawienie więcej niż jednego komentarza równa się dyskwalifikacji. Walton 1.6 Jak wygrać? Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, wygrywa najciekawszy komentarz wybrany przez komisję konkursową, w której skład wchodzą: @Torix @Fotarix. Walton 1.4 Jak wygrać? Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, wygrywa komentarz z największą liczbą serduszek. Kiedy wyniki? Wyniki konkursu zostaną opublikowane w piątek (03.08.2018), dokładna godzina zostanie podana w dzień rozstrzygnięcia. Powodzenia!
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Torix

    Melina SF

    Nie wierzę ci, co nie zmienia faktu, że ładne, jeszcze jakbyś zagospodarował tę przestrzeń przy murku to by było pięknie. Mam nadzieję, że trafi na serwer.
  15. Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie, to drogi San Andreas zamienią się w labirynt.
  16. Torix

    Przechowywalnia LS

    Wygląda to ciekawie, mimo że dużo się tutaj nie zmieniło, ale te barierki wydają się niepraktyczne.
  17. Torix

    McDonald

    Wszystko fajnie, tylko nie widzę zastosowania tego na serwerze .
  18. Nazwa nieruchomości: Melina. Lokalizacja: SF, Foster Valley. Cena: do ustalenia. Coś od siebie: Interesuje mnie bardzo konkretny domek, widać go na ssie (o tym: https://imgur.com/a/E5E1wfh), jednak nie mogę od kilku dni znaleźć właściciela na serwerze. Mam nadzieję, że to pomoże :).
  19. Twój nick: Torix Nick członka frakcji: HeGe Powód napisania pochwały: Szybki, bezpieczny transport. Dowody: https://imgur.com/a/JQDPOhC Coś od siebie:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin