Witam, dzisiaj postanowiłem przygotować dla was konkurs na trzy samochodziki, jednak każdy z nich można wygrać w inny sposób.
Manana 1.6
Jak wygrać?
Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, konkurs zostanie rozstrzygnięty przez losowanie, każdy komentarz bierze udział, zostawienie więcej niż jednego komentarza równa się dyskwalifikacji.
Walton 1.6
Jak wygrać?
Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, wygrywa najciekawszy komentarz wybrany przez komisję konkursową, w której skład wchodzą: @Torix @Fotarix.
Walton 1.4
Jak wygrać?
Aby wygrać ten samochód, należy zostawić serduszko temu postowi oraz pierwszemu komentarzowi w tym wątku (Fotarixa) i napisać komentarz w tym wątku, wygrywa komentarz z największą liczbą serduszek.
Kiedy wyniki?
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w piątek (03.08.2018), dokładna godzina zostanie podana w dzień rozstrzygnięcia.
Powodzenia!