Skocz do zawartości

MrMarcinxD

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    120
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez MrMarcinxD

  1. Kubsonie przepraszam cie nie myślałem , że potraktujesz tego na prawdę po prostu I'm Sorry
  2. KubsoneG dziękuje..

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      za banik na mumblu.

    3. MrMarcinxD
    4. iWanted

      iWanted

      KNX, najlepszy ziomek bo co? avatar ma taki sam?

    5. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      iwanted czepiaj sie kogos innego

    6. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      Dobra Lockam bo się OFF-Topic robi

  3. Nick z mumble: Marcineq Powód zbanowania: CBK.. IP internetu, na który został nałożony ban: 82.160.139.51 Nick admina banującego: Limitles Opis bana: Dostałem bana za CBK .. Dlaczego bo do beki powiedziałem do KubsonG'a spierdzielaj powiedziałem , że to żart ale on nie nie .. i LImitles mnie zbanował Coś od siebie: Zostałem zbanowany przez to , że żartowałem sobie do KubsonGa a on myślał , że to naprawdę.. Proszę o ub.
  4. Epicko konto na fb usunięte nw dla czego + założyć nowego nie moge ;)

  5. Login z Mumble: Marcineq Login z serwera: MrMarcinxD Ilość godzin przegranych:70-77 Data założenia konta: Nie mam pojęcia. w Wrześniu może. Nazwa kanału prywatnego: Pogaduchy u Marcinq'a Nazwa pod kanałów: Afk , Cs:Go , Pogaduchy Czy chcesz hasła do kanał głównego i pod kanałów?: Tak Coś od siebie: Proszę o założenie kanałów )
  6. SPSA <3 <3 Dostałem się I love YOU !

  7. Nick z gry: MrMarcinxD Login z gry:MrMarcinxD Typ grafiki: Na youtube Co Sobię na niej życzysz: Coś na youtube z nickiem Marcineq i samochód jakiś ztuningowany Kwota za wykonanię pracy: 69pln Na kiedy byś potrzebował grafikę: Zrobisz to będzie
  8. MrMarcinxD

    Miło było

    Zebra na wszystkich przyjdzie czas na ciebie przyszedł mam nadzieję , że wrócisz do nas miła wesoła jak zawsze cieszę się , że mógł mi pomagać taki administrator jak ty Dziękuje ci za współprace na serwerze ! Pa wróć będziemy na ciebie czekać zawsze i wszędzie
  9. MrMarcinxD

    Pożeganie

    Ziomek jak ty "trujesz du*e" tzn w sposób spamu raportami to się dziwisz , że ci nikt nie pomaga a wgl kto ci da za Taranowanie bana?.. boże jedynie ostrzeżenie bądź prawko na nw.. od 1h do 1dnia..
  10. PyzateKK gratuluje ci dziecka. Mam nadzieję , że będziecie oby dwaj grali na 4life <3 :)

    1. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      PyzateKK a nick dziecka

      Pyzatuś_Aka_Junior ;)

    2. PyzateKK105

      PyzateKK105

      Będzie mały PyzateKK_Junior! :)

    3. MrMarcinxD
  11. Nie ma jak się zapożyczyć (Bossik) i nie oddać 100k :c Dobre

    1. XQward
    2. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      Specialnie napisze skarge zamkniecie bo ja głupi myślałem , że to spoko ziomek! i kompa zformatowałem ;c Kuz.. Jedna jest dajcie siana. :P

  12. Polecam sam miałem Iphone 4s , 5s Bądz dobry telefon aktualnie używam Sony Xperia G4e
  13. MrMarcinxD

    WoT,

    Murzyn69akaWoT
  14. Na wszystkich przychodzi czas.. na mnie też niedługo przyjdzie.

  15. Hah KubsoneG może tobie się to wydaje ale nie mi ja tylko mówię co widzę i co dla mnie jest prawdą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin